Kursy w Warszawie

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, recenzje, polecenia.
Awatar użytkownika
Witold_67
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2020, 19:23

Kursy w Warszawie

Post autor: Witold_67 »

Cześć. Chciałbym zapisać się na kurs jazdy, ale nie mogę zdecydować się na konkretną auto szkołę. Przede wszystkim biorę pod uwagę lejdis-gentleman-osk.pl, bo wiele dobrego słyszałem o instruktorach, którzy tam uczą. Jak myślicie, warto?
Awatar użytkownika
Macieja
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2020, 16:29

Re: Kursy w Warszawie

Post autor: Macieja »

W tej auto szkole przeprowadzają świetnie zorganizowane kursy na prawo jazdy w Warszawie. Możesz liczyć na wiedzę i doświadczenie instruktorów, a także ich cierpliwość, co moim zdaniem jest bardzo ważne. Krótko mówiąc, polecam.
koleś

Re: Kursy w Warszawie

Post autor: koleś »

A ja chcę się zapisać na kurs prawa jazdy kat b poznań , bo wierzę, że to właśnie będzie dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem i że jestem osobą, która dzięki temu naprawdę sporo zyska. Po prostu takie prawo jazdy daje niezależność, a na tym mi zależy.
Awatar użytkownika
jakub
Posty: 53
Rejestracja: 02 wrz 2019, 6:51

Re: Kursy w Warszawie

Post autor: jakub »

a ja też chodziłem na kurs do szkoły jazdy w Warszawie, wybrałem szkołę polecaną przez kolegów Motostart na Racławickiej bo to szkoła jazdy z bardzo dobrą opinią i wysoką zdawalnością. Rzeczywiście atmosfera i warunki oraz instruktorzy są tu super, świetnie uczą, zdałem bez problemu
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Kursy w Warszawie

Post autor: Kaja »

A może kogoś z Was interesowałyby takie szkolenia elektryczne, pozwalające zdobyć uprawnienia SEP G1? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę https://uprawnienia-g1.pl/sep-warszawa. Po takim szkoleniu trzeba jeszcze oczywiście zdać egzamin. Wówczas otrzymuje się uprawnienia SEP na 5 lat ;)
Zośka

Re: Kursy w Warszawie

Post autor: Zośka »

Jeżeli ktoś z was szuka szkoleń z zakresu pielęgniarstwa i położnictwa to polecam zapoznać się z oferta tego Centrum Kształcenia Kadr Medycznych „INPLUS” w Warszawie https://www.inplusckkm.pl/kontakt . Centrum jest liderem na rynku kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych i organizują różnego rodzaju kursy, m.in. kwalifikacyjne, specjalistyczne i dokształcające oraz szkolenia specjalizacyjne. Polecam zapoznać się z ich oferta i zapisać się na szkolenia i kursy.
gryżka

Re: Kursy w Warszawie

Post autor: gryżka »

teraz większość kursów ( np językowych) obywa się online więc miejsce zamieszkania nie ma tu większego znaczenia :) Nauka języka niemieckiego jest teraz bardzo na czasie, ja zdecydowałam się na taki kurs :) Jeśli chodzi o sprawdzone szkoły językowe to Structura z Katowic ma ciekawą ofertę https://structura.pl/ . wysoki poziom, korzystne ceny, doświadczeni lektorzy. mają tu bardzo ciekawe i efektywne metody nauki.
Moniś

Re: Kursy w Warszawie

Post autor: Moniś »

Jeżeli interesuje was lekcje online chemia to polecam zajrzeć na stronę chemmaster.pl/ Możecie tam mówić swoje dzieciaki na dodatkowe lekcje, dzięki czemu, lepiej będą przyswajać materiał, a także poprawią się jego oceny w szkole. Myślę, że warto inwestować w edukacje swoich dzieci. Kiedyś będą nam za to wdzięczne.
Sławomir

Re: Kursy w Warszawie

Post autor: Sławomir »

Jeżeli zastanawiacie się nad przystąpieniem do egzaminu na uprawnienia budowlane, to osobiście mogę Wam polecić stronę, z której sam korzystałem podczas moich przygotowań - https://uprawnienia-budowlane.pl . Większość pytań na egzaminie powtórzyła sie z tymi, z których sie przygotowywałem na ich stronie.
PANtomas

SEP

Post autor: PANtomas »

Jeśli chcesz zostać wykwalifikowanym elektrykiem, Twoim celem powinno być uzyskanie uprawnień SEP za pośrednictwem szkolenia i egzaminu!. To rozpoznaje Cię jako w pełni wykwalifikowanego elektryka i obejmuje różne poziomy w zależności od Twoich kwalifikacji i umiejętności. Więcej dowiesz się tutaj.

hatsan 125 cena
ODPOWIEDZ