Naprawa silników Piętka

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, recenzje, polecenia.
Awatar użytkownika
Waldemar1960
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2020, 8:48

Naprawa silników Piętka

Post autor: Waldemar1960 »

Witam, jakie macie opinie na temat firmy pietka1.pl, a właściwie na temat jakości ich usług? Zastanawiam się, czy nie podjęliby się naprawy silnika w moim aucie. O ile stwierdzą, że to opłacalne ;)
Awatar użytkownika
Leon1986
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 21:09

Re: Naprawa silników Piętka

Post autor: Leon1986 »

Moim zdaniem warto spróbować. W końcu naprawa czy kompleksowa regeneracja silników nie jest czymś, na czym fachowcy z Piętki się nie znają. Wręcz przeciwnie, to ich specjalność. Polecam zwrócić uwagę na pozytywne opinie.
KajetanŻ

Re: Naprawa silników Piętka

Post autor: KajetanŻ »

Ja ze swojej strony mogę polecić dobra firmę która oferuje naprawy z zakresu napraw podzespołów mechanicznych maszyn budowlanych i jest to firma https://silovex.pl/uslugi/ z miejscowość Porąbka w woj Śląskim. Warto zaznaczyć, że firma zajmuję się również produkcją i regeneracją siłowników hydraulicznych.
Przemeś

Re: Naprawa silników Piętka

Post autor: Przemeś »

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy w zakresie wykonywanych prac serwisowych przy silnikach to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę https://arcoore.com/produkty/uszczelki/ u których znajdziecie odpowiednie rozwiązania dla aut ciężarowych. Licząc na bardzo dobre wykonanie oraz trwałość niezależnie od marki jakiej używacie, mam nadzieję że też będziecie mogli z korzyścią skorzystać.
ODPOWIEDZ