prawo jazdy po angielsku?

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, recenzje, polecenia.
Awatar użytkownika
Hadriana
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2022, 11:53

prawo jazdy po angielsku?

Post autor: Hadriana »

Kochani, czy znacie kogoś kto zdawał egzamin na prawo jazdy po angielsku? Pytam ponieważ mój partner obcokrajowiec chciał zapisać się na kurs w Polsce i pozostaje pytanie, czy w ogóle ma na to szansę. Teoretycznie słyszałam, że są jakieś tam kursy na prawo jazdy po angielsku to chyba z tłumaczem, ale jak wygląda sprawa z końcowym egzaminem? Wiecie coś?
gabriela

Re: prawo jazdy po angielsku?

Post autor: gabriela »

U mnie na pewno warto powiedzieć o jednym, a mianowicie o sobie i moich planach. Jak najbardziej szkoła jazdy warszawa jest dla mnie i jestem pewna, że w tej kwestii mam jak najbardziej wiele elementów do dogrania Ja sama sprawdzam sporo miejsc, ale na razie tylko jedno zaczyna mi pasować. Chyba się na to zdecyduję.
motocyklaaa

Re: prawo jazdy po angielsku?

Post autor: motocyklaaa »

Myśleliście kiedyś o tym, jak dobrze byłoby mieć swój własny kąt? Stąd właśnie sprawdzam sobie odpowiednie prawo jazdy, żeby jednak móc więcej zarobić. I tu https://prosto.edu.pl/oferta/prawo-jazd ... -warszawa/ macie coś odpowiedniego dla mnie. Uważam, że bycie kierowcą zawodowym daje spore profity.
gośkaa

Re: prawo jazdy po angielsku?

Post autor: gośkaa »

Słyszałam ostatnio, że https://englishbestway.pl/ wyróżnia się innowacyjnym podejściem do nauczania, które sprawia, że ​​lekcje są nie tylko skuteczne, ale również inspirujące. Zastosowanie nowoczesnych metod edukacyjnych sprawia, że proces nauki staje się dynamiczny i interesujący.
gośkaa

Re: prawo jazdy po angielsku?

Post autor: gośkaa »

Widziałam, że jednak bardzo atrakcyjną ofertę posiada https://osk-konan.pl/ . Tutaj właśnie nauka odbywa się na naprawdę wysokim poziomie i przede wszystkim można tutaj zdobyć wielką wiedzę
ODPOWIEDZ