Remont garażu

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, recenzje, polecenia.
Romiś

Remont garażu

Post autor: Romiś »

Tak się zastanawiam, czy opłaca się w ogóle remontować garaż? Wiadomo, że spełnia on rolę graciarni, staram się trzymać tam względny porządek, ale wiadomo jak to jest, tutaj coś skapnie, tam coś się wyleje. No i właśnie z tego powodu mam też problem z wyborem podłogi. Czy płytki ceramiczne będą dobrym wyborem?
marek22

Re: Remont garażu

Post autor: marek22 »

Polecam sprawdzić na stronę https://wibix.pl/w-jakiej-technologii-postawic-garaz/ tam zajdziecie artykuł na blogu który dotyczy technologii i polecanych rozwiązań. Jeśli chcecie budować czy też kupować garaż to warto zapoznać się i lepiej się w tych rozwiązaniach rozeznać.
dottorka

Re: Remont garażu

Post autor: dottorka »

Zobaczcie proszę inaczej, bo na taki https://www.mgprojekt.com.pl/dom-z-widokiem-5 projekt domu i powiedzcie mi jak tu wbudować piękniej garaż. Zależy nam na wyjątkowym wyglądzie, a dodatkowo sympatycznym wsparciu wyglądu posesji. Jakieś pomysły na zmiany w projekcie?
stepfetty

Re: Remont garażu

Post autor: stepfetty »

Nie lubię wydawać niepotrzebnie pieniędzy i każdy, kto mnie zna, o tym wie. W związku z czym zaczęłam rozważać niektóre sprawy i jak na razie mam coś takiego jak grunt do powierzchni niechłonnych . Czy Waszym zdaniem warto się o niego pokusić? Czy to kompletnie zbędny element ?
ODPOWIEDZ