Ubezpieczenie OC

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, recenzje, polecenia.
Awatar użytkownika
alena
Posty: 183
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Ubezpieczenie OC

Post autor: alena »

Z jakiego ubezpieczenia OC obecnie korzystacie, jesteście w stanie mi coś polecić?
Awatar użytkownika
bylska
Posty: 103
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: bylska »

A ja tam uważam, że wobec ubezpieczeń najważniejszy jest po prostu zdrowy rozsądek. Teraz wiadomo, że polisy poszły w górę, ale i tak zawsze można znaleźć jakąś rozsądną ofertę. Na przykład na tej stronie https://kioskpolis.pl/jak-znalezc-najta ... czenie-oc/ dowiecie się, czym sugerować się podczas wyboru ubezpieczenia OC.
Awatar użytkownika
Ol23
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2020, 22:05

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Ol23 »

A patrzyliście ostatnio na ubezpieczania z link 4 ? jak nie ro zobaczcie tutaj https://czops.pl/link4 Chyba sporo się zmieniło... :shock:
Awatar użytkownika
welma
Posty: 53
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:46

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: welma »

To coś, co co roku spędza sen z powiek mojemu mężowi. Po prostu wychodzi na to, że on wie, że ubezpieczenie jest do zapłaty, ale nie odkłada na to i jest problem bardzo duży z tym. Dlatego lepiej jest właśnie ratalnie płacić, ale jemu nie przepowiem. Pozostaje mi tylko szukać tutaj https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-oc-a ... ator-oc-ac tańszej opcji i płacić na raz.
ofina

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: ofina »

Czy wiecie, że można zaoszczędzić na ubezpieczeniu samochodu? Korzystając z kalkulatora dostępnego na stronie https://inszury.pl/, można porównać różne oferty i ceny firm ubezpieczeniowych za pomocą zaledwie kilku kliknięć - upewniając się, że oferta jest najlepsza :)
Awatar użytkownika
piotrowska
Posty: 54
Rejestracja: 29 sie 2019, 7:19

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: piotrowska »

Pewnie tak ale nie zawsze warto postawić na to najtańsze ubezpieczenie. Poza tym warto też pamiętać o tym że przysługuje nam samochód zastępczy z oc sprawcy na czas naprawy naszego auta, jeśli zdarzy się kolizja nie z naszej winy. Można o tym przeczytać na tej stronie https://zastepczy.org/tu/compensa-samoc ... pczy-z-oc/
Boguś

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Boguś »

Wśród wielu zalet ubezpieczeń online, szczególną uwagę należy zwrócić na możliwość szybkiego zgłaszania szkód. Dzięki platformom takim jak https://www.balcia.pl/pl/ proces ten jest znacznie uproszczony, co przyspiesza rozpatrzenie sprawy. Jest to znacząca zaleta dla osób ceniących swój czas.
ODPOWIEDZ