Wypadek komunikacyjny

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, recenzje, polecenia.
Ałjka

Wypadek komunikacyjny

Post autor: Ałjka »

Jeśli zdarzył się komuś z Państwa w ostatnim czasie wypadek komunikacyjny, to ze swojej strony mogę polecić kontakt z kancelarią Automobile Expert, z Częstochowy. Dzięki nim można uzyskać naprawdę wysokie odszkodowanie.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Wypadek komunikacyjny

Post autor: Kaja »

A co z autem po wypadku? Mi się wydaje, że taki samochód najlepiej oddać do kasacji. Na stronie internetowej https://kupiewszystkieauta.pl/auto-kasacja/ możecie zapoznać się z ofertą firmy, która zajmuje się kasacją aut w Warszawie, polecam ;) Nie musicie się martwić o transport Waszego samochodu, bo firma ta oferuje darmowy odbiór lawetą. Otrzymacie też od niej komplet wszystkich dokumentów o demontażu.
MallinowskiŚ

Re: Wypadek komunikacyjny

Post autor: MallinowskiŚ »

Jeśli planujecie zezłomować auto to podrzucam Wam linka do tej strony - https://auto-skup24h.pl/dokumenty-wymag ... i-pojazdu/ To fajny poradnik z listą dokumentów jaka jest wymagana jak chce się auto zezłomować. Takie kompendium wiedzy w pigułce ;)
Małgosia

Re: Wypadek komunikacyjny

Post autor: Małgosia »

Mnie interesuje jak wygląda transport materiałów niebezpiecznych i zabezpieczenia przed wypadkami. Na pewno konieczne są kontrole i certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo takich przewozów. Jednak w razie wypadku kto jest winny i jak to ustalić? Kierowca, czy może pracodawca, który nie dopilnował wszystkich kwestii bezpieczeństwa? Osobiście nie podjęłabym się transportu żadnych niebezpiecznych materiałów. Jest to zbyt duże niebezpieczeństwo i odpowiedzialność.
ODPOWIEDZ