Zakup świec przez internet

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, recenzje, polecenia.
Awatar użytkownika
Przemyslaw1966

Zakup świec przez internet

Post autor: Przemyslaw1966 »

Jakie znacie sklepy internetowe, w których można dostać świece zapłonowe? Ja jak na razie trafiłem na ofertę swiece-zaplonowe.pl, która w sumie wydaje się bardzo korzystna. Kojarzycie? Polecacie?
Awatar użytkownika
jeremiasz1995

Re: Zakup świec przez internet

Post autor: jeremiasz1995 »

Świecie polecam kupować tylko w tym sklepie, bo mają ich największy wybór, a na dodatek w rozsądnych cenach. Ja czasami kupuję tam też oleje do motocykla, bo bardzo mi się to opłaca. Podsumowując, polecam.
krołtyński

Re: Zakup świec przez internet

Post autor: krołtyński »

jeremiasz1995 pisze: ↑22 sty 2021, 8:21 Świecie polecam kupować tylko w tym sklepie, bo mają ich największy wybór, a na dodatek w rozsądnych cenach. Ja czasami kupuję tam też swiece-zaplonowe.pl, bo bardzo mi się to opłaca. Podsumowując, polecam.
Najwidoczniej nie sprawdzałeś w https://www.expert.auto.pl/, gdzie również jest bardzo duży wybór zarówno świec, jak i innych części. Obsługa klienta i doradztwo nie ma sobie równych. Doradzili mi i teraz używam świece BRISK Premium EVO, uważam że są to jedne z najlepszych świec dostępnych na rynku.
ODPOWIEDZ