Czyszczenie dachu

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
staróha

Czyszczenie dachu

Post autor: staróha »

Zielony nalot, porosty, mchy, różne wykwity- wszystko to wpływa na to w jakim stanie jest pokrycie dachowe danej nieruchomości. Poza samymi kwestiami estetycznymi wpływają one również na jego żywotność oraz czas przez jaki będzie w dobrym stanie i przydatny do dalszego użytkowania. Pracą okresowo potrzebną do wykonania aby jego stan był zadowalający jak najdłużej jest czyszczenie dachu. Jeżeli poprawnie wykonane to może zapewnić przedłużenie przydatności powierzchni do dalszego użytku na długi czas. Poza samą pracą konserwacyjną jaką jest czyszczenie dobrze jest także rozważyć impregnację. Proces ten dodatkowo zabezpieczy dach przed zbyt szybkim pojawieniem sie niechcianych "gości".
Awatar użytkownika
maniaczka
Posty: 93
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:03

Re: Czyszczenie dachu

Post autor: maniaczka »

a moze za pomoca myjki wysokocisnieniowej by sie udalo? moj maz tak ogarnia dach . na myjki.com kupil sobie profesjonalna myjke z karchera , mozna nia czyscic wiele roznych powierzchni
Król

Re: Czyszczenie dachu

Post autor: Król »

A powiedzcie proszę, czy przed zakładaniem paneli też konieczne jest czyszczenie dachu? Niebawem będziemy wybierać to rozwiązanie do domu. Fotowoltaika kusi nas przede wszystkim korzyściami, jakie daje na dłuższą metę.
Grażżka

Re: Czyszczenie dachu

Post autor: Grażżka »

Król pisze: ↑23 gru 2020, 14:57 A powiedzcie proszę, czy przed zakładaniem paneli też konieczne jest czyszczenie dachu? Niebawem będziemy wybierać to rozwiązanie do domu. Fotowoltaika kusi nas przede wszystkim korzyściami, jakie daje na dłuższą metę.
Oczywiście. Jeśli tylko masz taką możliwość, to koniecznie załóż sobie panele fotowoltaiczne na dachu. Mamy już od kilku lat i to jest czysta oszczędność. Po około 4 latach zaczęła nam się cała inwestycja zwracać. Teraz zastanawiam się nad taką https://el-sun.pl/artykul/farma-fotowol ... inwestycja farmą fotowoltaiczną. Mam spory kawałek gruntu, który stoi nieużywany.
Tomasz3

Re: Czyszczenie dachu

Post autor: Tomasz3 »

Sprzątanie elementów budynków to zadanie wymagające odpowiednich narzędzi i technik. Regularne mycie elewacji nie tylko poprawia estetykę budynku, ale także przedłuża jego żywotność. Na rynku znajdziemy wiele firm oferujących tego typu sprzęt, tutaj oferta jednej z nich: https://urzadzeniamyjace.pl/urzadzenia- ... snieniowe/
ODPOWIEDZ