Dobry psychiatra online

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
bernard
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2020, 10:48

Dobry psychiatra online

Post autor: bernard »

Witajcie! Szukam dobrego psychiatry. Ze względu na obecną sytuację wolałbym, żeby sesje odbywały się online. Macie kogoś do polecenia?
Awatar użytkownika
Edyta86
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2020, 6:57

Re: Dobry psychiatra online

Post autor: Edyta86 »

Polecam stronę www.synapsa.org.pl. Sesje online bardzo mi pomogły i czuję się bezpieczna, bo nie muszę wychodzić z domu :)
Kinguś

Re: Dobry psychiatra online

Post autor: Kinguś »

Ja mogę z całego serca polecić https://psychomedic.online/. Pshomedic ma kadrę rewelacyjnych psychologów, którzy bardzo angażują się w pomoc każdemu z pacjentów. Sama byłam pacjentką i jestem bardzo zadowolona z tak ogromnej pomocy. Pani psycholog miała rewelacyjne podejście do pacjenta i potrafiła tak poprowadzić rozmową, że nawet niezauważalne było to, że wizyta odbywała się online.
AlicjaŻ

Re: Dobry psychiatra online

Post autor: AlicjaŻ »

Teraz w większości takich terapii odbywa się w sposób online z powodu pandemii. Ja od jakiegoś czas chodzę na terapię do psychologa i podjęłam sie leczenia mojej nerwicy lękowej małą dawką leku, który dostaję od psychiatry https://filipowskipsychiatra.pl/. Do tego psychiatry trafiłam, ze strasznymi stanami lękowymi i naprawę miałam problem, żeby wyjść z domu bo serce miałam dosłownie w gardle. Teraz jak wiem już co się ze mną dzieję to lepiej jest mi to znosić a dzięki dobrze dobranym lekom mogę funkcjonować jak kiedyś.
ODPOWIEDZ