Kredyt

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
jakub
Posty: 53
Rejestracja: 02 wrz 2019, 6:51

Kredyt

Post autor: jakub »

Cześć. Czy wy też mieliście problem ze znalezieniem atrakcyjnej oferty kredytowej? Ja doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie po prostu zapytać kogoś na forum kto brał kredyt albo pożyczkę ostatnio i może udzielić mi jakiejś konkretnej porady na ten temat

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
Awatar użytkownika
monia
Posty: 70
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:27

Re: Kredyt

Post autor: monia »

Ostatnio faktycznie brałam pożyczkę, już nawet ją spłaciłam. Mogę podpowiedzieć że warto skorzystać z Saverium . Dzięki tej platformie możesz dostać pieniądze na swoje konto w ciągu zaledwie kilku minut i to która dostępna jest bez konieczności posiadania zabezpieczeń i wierzycieli.
Violuś

Re: Kredyt

Post autor: Violuś »

Czy wiecie o tym ,że w sytuacji ,kiedy zdecydujecie się na wcześniejszą spłatę kredytu przysługuje wam spłata części zapłaconej bankowi prowizji - mój bank doskonale o tym wiedział - to Getin Bank.Możecie mieć jednak problem ,kiedy korzystaliście z usług pośrednika, oni nie garną się do zwrotów prowizji, podczas gdy zwrot opłaty pośrednika wam się należy. Skontaktujcie się wtedy z Kancelarią Prawną Lextio - https://zwrotyprowizji.pl/. która specjalizuje się w odzyskiwaniu takich należności.
Awatar użytkownika
arhee
Posty: 114
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:53

Re: Kredyt

Post autor: arhee »

jakub pisze: ↑26 kwie 2021, 10:01 Cześć. Czy wy też mieliście problem ze znalezieniem atrakcyjnej oferty kredytowej? Ja doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie po prostu zapytać kogoś na forum kto brał kredyt albo pożyczkę ostatnio i może udzielić mi jakiejś konkretnej porady na ten temat
Raczej to zależy od twojej zdolności kredytowej, bo jeśli nie jest dobra, to ciężko o kredyt. Jeśli chodzi o same kredyty, to np. podstawą unieważnienia może być np. klauzura waloryzacyjna https://zyciebezkredytu.pl/klauzule-wal ... redytowej/
Adżela

Re: Kredyt

Post autor: Adżela »

Wszystkie osoby, które mają niespłacone zobowiązania, z pewnością ucieszą się na wiadomość, że przedawnienie długu jest teraz szybciej osiągalne niż niegdyś. Istnieje więc możliwość uniknięcia spłacania zadłużeń, jeśli wierzyciel przez kilka lat nie żąda ich spłaty. Taka decyzja pociąga jednak za sobą także negatywme konsekwencje https://rc.fm/news/poludniowa-wielkopol ... awnia.html#
kurcią

Re: Kredyt

Post autor: kurcią »

W sumie z tym kredytem to ja jestem w kropce, bo mój mąż coś innego sugeruje i ja coś innego chcę ogarnąć. Stąd ta moja niepewność. A może jednak uda nam się tutaj https://doradcafinansowy-lodz.pl/eksper ... wy-zgierz/ spotkać. I w ten sposób będziemy mogli po prostu dojść do porozumienia. Pośredni to zawsze dobra opcja.
KarrrrŃ

Re: Kredyt

Post autor: KarrrrŃ »

Ja chcę wziąć kredyt hipoteczny i tak opcja dla mnie jest najlepsza na dzień dzisiejszy i na moją obecną sytuację. Moja znajoma poleciła najpierw spotkanie z doradcą kredytowym z tego biura Twój Ekspert Finansowy z Białegostoku http://twojekspertfinansowy.com.pl/kredyty-hipoteczne/. Już zapisałam się na pierwszą rozmowę.
SyllllŚ

Re: Kredyt

Post autor: SyllllŚ »

Ja korzystałem z pomocy tego biura Finansowy Piotr https://finansowypiotr.pl/kontakt/ , które pomogło mi w wyborze odpowiedniego dla mnie kredytu hipotecznego. Biuro podeszło do sprawy kompleksowo i szybko i sprawnie uzyskałem informacje o zdolności kredytowej i przedstawiono mi wiele opcji jakie mogę wybrać.
stósia

Re: Kredyt

Post autor: stósia »

Ogólnie szukanie kredytu nie jest łatwe, ja sama się o tym nie raz przekonałam. Jednakowoż można sobie poradzić, jeśli tylko odpowiednio do tego podejdziemy. Czyli jeśli nie mamy pewności, czy sami damy radę, warto prosić o pomoc, chociażby tutaj https://silesiafinanse.pl/ekspert-finansowy-zawiercie/ .
Paweł22

Re: Kredyt

Post autor: Paweł22 »

WIRON to nazwa, którą warto zapamiętać, jeśli myślicie o kredycie. WIRON to nowy wskaźnik referencyjny, który stopniowo zastępuje tradycyjny WIBOR. Dla potencjalnych kredytobiorców oznacza to większą przejrzystość i potencjalnie lepsze warunki kredytów. Dlatego warto śledzić te zmiany i być gotowym na nowe możliwości, tutaj https://prestiztrojmiasto.pl/wiadomosci ... r-na-wiron możecie poczytać na ten temat szerzej.
Marcin2998

Re: Kredyt

Post autor: Marcin2998 »

Zaciągając kredyt, nie zapomnijcie zapoznać się z informacjami o nowym wskaźniku referencyjnym WIRON - https://gazetaolsztynska.pl/pisz/976796 ... f-R_-cqYME To kluczowy element, który pomoże Wam zrozumieć, jak działa Wasz kredyt i jakie koszty będziecie ponosić. Przejście z WIBOR na WIRON to również okazja, aby lepiej zrozumieć, jakie czynniki wpływają na koszty kredytu. Kredytobiorcy powinni zwrócić uwagę na dokładne informacje przekazywane przez swoje banki i być gotowi na zmiany w umowach kredytowych. To ważny moment, aby dowiedzieć się więcej na temat WIRON i wykorzystać tę wiedzę do swojej korzyści finansowej.
Mikuś

Re: Kredyt

Post autor: Mikuś »

Obserwuje się rosnące zainteresowanie kredytami ze zmienną stopą procentową, co może wynikać z obecnych trendów rynkowych. W artykule dostępnym pod adresem https://bizneseksperci.pl/porady/kredyt ... a-do-lask/ omówiono, jak zmieniające się stopy procentowe wpływają na atrakcyjność tych kredytów. Jest to szczególnie ważne w kontekście obecnej niepewności ekonomicznej.
Złośnik

Re: Kredyt

Post autor: Złośnik »

Ujemne oprocentowanie kredytu jest rzadkim zjawiskiem, które może wystąpić w okresach bardzo niskich lub ujemnych stóp procentowych. W takich okolicznościach, zamiast płacić odsetki, kredytobiorca może otrzymywać niewielkie kwoty od banku. Szczegóły tego zjawiska i jego wpływu na rynek kredytowy można znaleźć na stronie https://bialobrzegi24.net/pl/651_artyku ... dycie.html i jak dla mnie to są bardzo praktyczne porady.
Abotty

Re: Kredyt

Post autor: Abotty »

Dzięki pomocy odpowiedniego doradcy kredytowego - https://www.motty.no/pl , możemy starać się również o kredyt w Norwegii. Często problemem może być język, wtedy taka pomoc jest tym bardziej nie tylko dobrym wyjściem, lecz koniecznością. W praktyce, możemy liczyć na podobne wsparcie jak w przypadku kredytu w Polsce. To pośrednicy, którzy znają bardzo dobrze warunki i aktualną sytuację na rynku kredytowym w Norwegii właśnie.
zośkaa

Re: Kredyt

Post autor: zośkaa »

Może warto też sprawdzić kalkulator leasingowy ? Właśnie tutaj dostępne są informacje dotyczące kosztów leasingu, wiec może jednak to by było dla was duże ułatwienie
Domka147

Re: Kredyt

Post autor: Domka147 »

Przed wzięciem kredytu najlepiej konkretnie zapoznać się z tematem, aby uniknąć błędów. Pod adresem: https://wygodnepozyczki.pl/artykul/pozy ... a-warszawa jest artykuł mówiący o pożyczkach pozabankowych. Myślę, że warto się z nim zapoznać.
ODPOWIEDZ