Księgowość

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Guziczek12
Posty: 79
Rejestracja: 06 sie 2019, 12:07

Księgowość

Post autor: Guziczek12 »

hej poszukuję dobrego biura rachunkowego które poprowadzi moje księgi . Czy ktoś może mi polecić coś??
Awatar użytkownika
Maccid
Posty: 74
Rejestracja: 26 lis 2019, 22:14

Re: Księgowość

Post autor: Maccid »

W przepisach wiele się zmienia, więc trzeba mieć zaufane biuro rachunkowe, które na bieżąco jest ze wszystkim. Ja polecam Wam to biuro z Mysłowic - https://biuromda.pl/ Można im bez obaw zaufać. Obsługują bardzo wiele firm, zarówno tych małych, jak i dużych.
Awatar użytkownika
Maja44
Posty: 9
Rejestracja: 07 lip 2020, 18:24

Re: Księgowość

Post autor: Maja44 »

Jak nie ma porządnej księgowości w firmie to nie ma co się łudzić, że wszystko będze dobrze. Jak wiesz, że się nie znasz na finansach to należy zaufać osobom, które się w tym specjalizują i do tego bardzo dobrze wykonują swoją pracę. Polecam Wam bardzo serdecznie - https://www.i-malaksiegowosc.pl/ .
Awatar użytkownika
zbuntowana
Posty: 81
Rejestracja: 29 lut 2020, 22:45

Re: Księgowość

Post autor: zbuntowana »

Widzę, że interesują Cię usługi z księgowości, to możesz sprawdzić czy na portalu ogłoszeniowym clixs.pl nie ma w tym kierunku propozycji. Tam każde ogłoszenie za darmo jest, także praktycznie każdy korzysta z takiego portalu. A więc można znaleźć wszelkiego typu rzeczy, nawet i usługi w konkretnych dziedzinach.
łuk

Re: Księgowość

Post autor: łuk »

Zamiast korzystać z usług biura rachunkowego można równie dobrze prowadzić księgowość poprzez odpowiednie i sprawdzone oprogramowanie https://www.pcbiznes.pl/ala-ksiega-podatkowa/
Awatar użytkownika
moderator
Posty: 199
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: Księgowość

Post autor: moderator »

Jak najbardziej same kwestie księgowe są niezwykle ważne i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest co nieco wiedzieć o podatkach. Dlatego jak czytałem na stronie https://taxology.co/jaki-vat-obowiazuje ... -brytanii/ to właśnie to jaki VAT obowiązuje w Wielkiej Brytanii dla mnie było bardzo ważną kwestią.
Awatar użytkownika
barbara34
Posty: 45
Rejestracja: 11 gru 2019, 9:37

Re: Księgowość

Post autor: barbara34 »

A kogo polecicie do prowadzenia księgowości niemieckiej? Znajomy ma firmę i chciałby kogoś sprawdzonego. Również pomoc prawna niemcy wchodziłaby w grę. Znacie jakieś dobre biuro?
szkło

Re: Księgowość

Post autor: szkło »

Księgowość i prowadzenie kpir nie jest takie proste jak się wydaje. Dlatego my w firmie zdecydowaliśmy się postawić na oprogramowanie z pakietu Streamsoft PCBiznes.
Awatar użytkownika
ondin
Posty: 63
Rejestracja: 13 gru 2019, 14:50

Re: Księgowość

Post autor: ondin »

Mam w swojej firmie cały dział księgowości, początkowo współpracowaliśmy z biurem rachunkowym zewnętrznym a teraz działamy z własną księgową. Ona pilnuje terminów, zajmuje się fakturami czy generuje jednolity plik kontrolny. Trzeba pilnować aby w tym dokumencie nie pojawiały się błędy, są skuteczne programy które to ułatwią.
gabryśka

Re: Księgowość

Post autor: gabryśka »

Jakiś czas temu postawiłam na świetną alternatywę jaką jest https://www.oscbr.pl/ . Bardzo mi to ułatwiło pracę z klientami, dodatkowo w ten sposób można zaoszczędzić naprawdę sporo czasu i nerwów, ponieważ jest to też zabezpieczenie przed błędami jakie możemy popełnić
ODPOWIEDZ