Łączenie kredytów?

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Radomir_82
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2020, 1:46

Łączenie kredytów?

Post autor: Radomir_82 »

Witam wszystkich.
Niestety przez niedawną stratę pracy musiałem zaciągnąć pożyczkę, która jeszcze bardziej pogorszyła moją sytuację. Spłacam również kilka innych rat i, szczerze mówiąc, trudno jest mi to wszystko ogarnąć. Znajomy doradził mi, żebym zainteresował się czymś takim, jak pożyczka konsolidacyjna, czyli łączenie wszystkich kredytów w jedno. Ponoć nie trzeba mieć nawet konta w banku. Słyszeliście o tym?
koliś

Re: Łączenie kredytów?

Post autor: koliś »

Czytałam, że taka konsolidacja jest najbardziej korzystna pod wieloma względami, ale podobno dobrze jest sprawdzać, czy doradca finansowy Świnoujście może nam pomóc ją przeprowadzić. On doskonale sprawdzi wszelkiego rodzaju dokumenty, ale także i zaproponuje nam niskie warunki spłaty.
Doriss

Re: Łączenie kredytów?

Post autor: Doriss »

Będąc w temacie kredytów, warto wspomnieć na temat zmiany wskaźnika referencyjnego. Jest to bardzo ważna kwestia, gdyż w przypadku kredytów o zmiennym oprocentowaniu, zmiana wartości wskaźnika może spowodować wzrost raty kredytu, powodując wzrost całkowitego kosztu kredytu. Więcej informacji na temat skutki zmiany wskaźnika referencyjnego WIRON zmożesz przeczytać w tym artykule https://prk24.pl/72047146/jakie-sa-nowe ... onsorowany
ODPOWIEDZ