Oprogramowanie e-sklepu

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
palernka

Oprogramowanie e-sklepu

Post autor: palernka »

Cześć. Chciałabym założyć biznes internetowy oraz mam już gotowy pomysł na to, co i w jaki sposób zamierzam sprzedawać. Papiery również mam na tę chwilę ogarnięte. Ogólnie rzecz biorąc, prawie wszystko posiadam już gotowe, aby rozpocząć działalność. Rozglądam się jeszcze za odpowiednią stroną, która proponuje fajne oprogramowanie sklepu internetowego. Nie chcę ukrywać, że nie zajmowałam się jeszcze sprzedażą przez Internet, tak że musi być proste do obsługi i funkcjonalne. Akurat ta firma została mi pokazana przez znajomą. W Internecie znalazłam dobre komentarze. Może korzystacie i zechcecie mi trochę napisać? Nie zamierzam mieć więcej stresu przez otworzenie swojego biznesu. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
kwiatuuuuszkaa

Re: Oprogramowanie e-sklepu

Post autor: kwiatuuuuszkaa »

Posiadanie narzędzi informatycznych w firmie to podstawa działania, jednak trzeba mieć również i wiedzę, która pozwoli nam skorzystać tak naprawdę z tych elementów. Dlatego ja się dokształcam i sprawdzam, jk wygląda backup xopero , bo nie miałam z tym wcześniej do czynienia.
zośkaa

Re: Oprogramowanie e-sklepu

Post autor: zośkaa »

Inną doskonałą alternatywą jest platforma https://cashdirector.com/ . Oprogramowanie wyróżnia się wysoką funkcjonalnością, łatwością obsługi i przede wszystkim stabilnością działania, co stanowi istotną zaletę.
maro

Re: Oprogramowanie e-sklepu

Post autor: maro »

Jeżeli chcielibyście zainwestować w porządny program do kosztorysowania, to widziałam, że tutaj https://kosztorysuj.pl/wspracie/kosztorys-budowlany/ mają wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Z tego co wiem, to jest u nich dostępny również wykaz zawierający wszelkie dostępne katalogi norm, więc myślę że jest to bardzo pomocne. Zainteresujcie się ich stroną, a poznacie więcej szczegółów
wazny

Re: Oprogramowanie e-sklepu

Post autor: wazny »

Wiesz co, z tego co slyszalem to Speimex nie tylko oferuje oprogramowania do obslugi biznesu, ale tez tworzy sklepy internetowe łódź dla swoich klientow. Maja juz doswiadczenie w branzy, ktore wykorzystuja by skutecznie zaprojektowac sklep online
ODPOWIEDZ