panele fotowoltaiczne

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
samson67
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2021, 13:47

panele fotowoltaiczne

Post autor: samson67 »

Czy zdecydowaliście się na panele fotowoltaiczne? Czy uznaliście że nie ma to większego sensu, a oszczędności nie będą takie, jakie są obiecywane? Mam możliwość zainstalować tego typu panele i zastanawiam się czy warto. Szukam kogoś kto sie zdecydował i mógłby powiedzieć czy to się opłaca. Czy widzicie jakieś oszczędności? Podzielcie się doświadczeniami.
Justa

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: Justa »

Zdecydowałam się na instalację paneli fotowoltaicznych bo przy obecnie szalejących cenach to jakaś forma oszczędności. Instalację wykonał dla mnie Hymon na podstawie wcześniej przeprowadzonego przez nich audytu, który wykazał całkowite nasze zapotrzebowanie na energię. Prace zostały wykonane sprawnie i wzorcowo, moim zdaniem tylko dzięki ich doświadczeniu i dbanie o renomę swej firmy. Jeżeli masz jakieś wątpliwości skontaktuj się z nimi, a na pewno udzielą ci wyczerpujących odpowiedzi i wyjaśnią wszelkie wątpliwości.
Mikser

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: Mikser »

Co by nie mówić to takiego rodzaju rozwiązania są na pewno bardzo ważne i ja również chcę powiedzieć, że dość ważną opcją jest właśnie to aby wiedzieć również komu w ogóle zlecić taki montaż. Od siebie chcę was zachęcić do kontaktu z firmą https://woltair.pl/ gdyż ja do nich mam pełne zaufanie.
jjustii188

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: jjustii188 »

Fotowoltaika Nowy Tomyśl i okolice mnie w sumie ciekawi, jeśli macie jakieś polecenia, to ja poproszę, bo jak wiadomo, wszystko ma swoje wady i zalety, dlatego ja się chcę z Wami z nią porozumieć. I jak dla mnie, to jest coś szczególnego, ale ja to mam zawsze sporo kwestii do zrobienia, ale mam nadzieję, że to dobiorę.
polaa

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: polaa »

A czy wiecie przykładowo jak zabezpieczyć fotowoltaikę przed uszkodzeniem, wynikającym z niekorzystnych warunków pogodowych? Tutaj https://zieloneq.pl/baza-wiedzy/zabezpi ... we-zasady/ macie co nieco na ten temat wiadomości - możecie sobie sprawdzić...
Awatar użytkownika
alena
Posty: 197
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: alena »

Co jak co, ale fotowoltaika niesie za sobą naprawdę wiele zalet, dlagtego jeśli jeszcze jej nie macie - naprawdę warto się zdecydowac. Gdyby ktoś z was był Miechowa bądź okolic, to polecam firmę Fotonlab.
paula88

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: paula88 »

A co gdy przykładowo jest średnie nasłonecznienie w polsce ? Czy wówczas takie panele fotowoltaiczne też zdają egzamin, czy jest jakiś może inny sposób na zasilanie? Tak pytam, ponieważ nie wiem na jakie rozwiązania się zdecydować dla siebie...
kamiil

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: kamiil »

Sugeruję zapoznanie się z atrakcyjnymi propozycjami mobilnych stacji zasilania dostępnymi na stronie https://kalix24.pl/Mobilne-stacje-zasil ... 149/1/full . Znajdziesz tam produkty charakteryzujące się wysoką jakością, co sprawia, że mogą stać się doskonałym nabytkiem.
Płotkaaa

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: Płotkaaa »

Dużo dobrego słyszałam o https://passive-instal.pl/ To firma z doświadczeniem i dobrymi fachowcami, a wiadomo że jakość montażu wplywa na ogolne dzialanie instalacji i jej wydajność. Więc wartko korzystać z profesjonalnych uslug
ODPOWIEDZ