Pomoc doradcy kredytowego?

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Krystiana-76
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2021, 0:03

Pomoc doradcy kredytowego?

Post autor: Krystiana-76 »

Cześć forumowicze :)
Zdarzyło wam się korzystać z pomocy doradcy kredytowego? Ja właśnie myślę o skontaktowaniu się z firmą czasnakredyt.pl. Wydaje mi się, że sama nie dam rady znaleźć wygodnego kredytu, a bardzo mi na tym zależy.
Awatar użytkownika
iryda97
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:48

Re: Pomoc doradcy kredytowego?

Post autor: iryda97 »

To odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu, tak bym powiedziała. Mnie ich rady bardzo pomogły, więc mogę bez wahania polecić. Zaproponowali mi nawet korzystne ubezpieczenie do kredytu. Super, jestem zadowolona z usług.
jakuzą

Re: Pomoc doradcy kredytowego?

Post autor: jakuzą »

No jasne, że to zawsze jest dobre posunięcie. Ja mam wrażenie, że bardzo wiele osób ma problem z nawiązaniem współpracy, ale jednak poszukiwania kogoś takiego nie są skomplikowane. A można sobie nieźle załatwić sporo właśnie fajnych kredytów. Moim zdaniem ten https://kredytolsztyn.com/ekspert-finansowy-elk/ pośrednik jest w porządku.
ArletaŻ345

Re: Pomoc doradcy kredytowego?

Post autor: ArletaŻ345 »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy , która oferuję pomoc w uzyskaniu najbardziej dopasowanego kredytu. to mogę podać namiar na dobrą firmę. Biuro https://finansowypiotr.pl/kontakt/ mieście się w Gdańsku na Szczecińskiej 8 i ja w zeszłym roku dzięki ich pomocy uzyskałem kredyt na super warunkach.
ODPOWIEDZ