Pożyczka

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Kośka

Pożyczka

Post autor: Kośka »

A co sądzicie o ofercie pożyczki w wonga? Warto pożyczać u nich? Ile za pierwszą pożyczkę jest opłat?
oewonga_pożyczki

Re: Pożyczka

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
miło mi, że bierzesz pod uwagę pożyczkę właśnie w Wonga. Mamy ofertę darmowej pożyczki do 1 000 zł na 30 dni – bez względu na to, czy jest to Twoja pierwsza, czy któraś z kolei pożyczka w naszej firmie, jej koszt to 0 zł. Wonga oferuje również pożyczki ratalne do 20 000 zł. Okres spłaty pożyczki ratalnej wynosi od 2 do 48 miesięcy, a jej całkowity koszt poznasz podczas składania wniosku, jeszcze przed podpisaniem umowy. Pamiętaj, że przyznajemy pożyczki na podstawie pozytywnej decyzji kredytowej, po weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią.
Przed złożeniem wniosku przygotuj dowód osobisty, numer rachunku bankowego, adres e-mail i numer telefonu komórkowego, który przyda się do weryfikacji.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub do skorzystania z chatu na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
wąsiaka

Re: Pożyczka

Post autor: wąsiaka »

Widziałam ciekawą propozycję pożyczki online, na https://kokos.pl/pozyczka-online/ są szczegóły. Wychodzi na to, że może ja otrzymać niemal każdy a warunki takiej pożyczki są mega korzystne. Decyzja kredytowa expresowa.
nikoś

Re: Pożyczka

Post autor: nikoś »

Długo czeka się na wypłatę pożyczki w Wonga? Zastanawiam się nad pożyczką przed świętami, a czas goni.
agnieśaM

Re: Pożyczka

Post autor: agnieśaM »

Tutaj zobacz https://wygodnepozyczki.pl/blog/gdzie-s ... -prywatnej. Pieniądze są jeszcze tego samego dnia na koncie. Sama teraz korzystałam. firma ledwie ciągnie, w kasie pustki. Ciężko 4 latkom wytłumaczyć, że Mikołaj nie przyjdzie. Dzięki pożyczce prezenty leżą już spakowane i czekają.
Kejdówka

Re: Pożyczka

Post autor: Kejdówka »

Z pożyczkami bywa różnie teraz, banki mają większe restrykcje dlatego najlepiej zwrócić się do dobrego doradcy i brokera, który ogarnie temat. Ja podrzucam Wam namiary do nich - https://www.boldinvest.pl/ To bardzo dobra firma, z pewnością Wam pomogą.
oewonga_pożyczki

Re: Pożyczka

Post autor: oewonga_pożyczki »

nikoś pisze: ↑25 lis 2020, 1:37 Długo czeka się na wypłatę pożyczki w Wonga? Zastanawiam się nad pożyczką przed świętami, a czas goni.
Cześć,
jeżeli chodzi o czas oczekiwania na wypłatę pożyczki z wonga.com to możesz się jej spodziewać na koncie nawet po kilku minutach. Zawsze wysyłamy szybki przelew, dlatego też upewnij się, że nie będzie on ograniczony godzinami pracy Twojego banku. Możesz to także sprawdzić na naszej stronie wonga.com w zakładce „Jak to działa”, pod przyciskiem „godziny pracy banków i zasady”, w których Twój bank księguje nowe wpłaty środków na konto.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Awatar użytkownika
fiona88
Posty: 29
Rejestracja: 02 cze 2019, 9:39

Re: Pożyczka

Post autor: fiona88 »

Chyba każdy wie, że dostać dużą pożyczkę z banku to cud. Jest dużo przy tym załatwiania różnych dokumentów i sprawdzają dokładnie historię kredytową. Dlatego może lepiej skorzystać z ofert pozabankowych. Ciekawe oferty i przydatne informacje znajdziecie na stronie https://www.olx.pl/oferta/pozyczki-poza ... op_premium . Okazuje się, że można otrzymać kredyt do 100 000 zł i spłacać go nawet 10 lat.
Żuczka

Re: Pożyczka

Post autor: Żuczka »

Zawsze warto iść do doradcy finansowego, jakąkolwiek bierzemy pożyczkę ,mniejsza czy większą. Oni potrafią doskonale dobrać kredyt do naszych potrzeb. Sama biorąc kredyt hipoteczny Warszawa poradziłam się i wybrali mi jak najlepsze rozwiązanie, współpracują z wieloma bankami ,dlatego dla nich to żaden problem.
Awatar użytkownika
rita55
Posty: 45
Rejestracja: 08 lip 2019, 10:27

Re: Pożyczka

Post autor: rita55 »

Przed świętami każdemu przyda się dodatkowa gotówka, ale nie każdy może starać się o pożyczkę. Czasami jak się ma długi, warto poszukać pożyczki społecznościowej, bo taką łatwiej otrzymać. Pieniądze pochodzą od prywatnych firm, nie od banków. Mogą ją otrzymać nawet osoby z zadłużeniem i z obciążeniami komorniczymi. Szczegóły są tutaj https://monebay.pl/pozyczka-spolecznosciowa .
ODPOWIEDZ