recykling

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
miśek

recykling

Post autor: miśek »

szukam dobrej firmy od recyklingu elektroodpadów i tworzyw sztucznych, znacie takie? najchętniej z Łodzi
ziółek

Re: recykling

Post autor: ziółek »

Widziałem ostatnio, że firma, która obchodzi swoje 30 lecie Dentons przystąpiła do akcji z recyklingiem. W sumie ciekawe zagadnienia tam podejmują, np. sztuka tworzona z recyklingu. Bardzo ciekawa inicjatywa, bardzo popieram takie pomysły, recykling sprzyja ochronie naszego środowiska o które trzeba ciągle dbać, gdyż z roku na rok jest coraz bardziej niszczone.
qłoa

Re: recykling

Post autor: qłoa »

Temat ekologii jest obecnie bardzo ważny :) Dbać o środowisko można na wiele sposobów, a jednym z nich jest oddawanie elektrośmieci (np. stare telewizory, radia, komputery) w przeznaczone do tego miejsca, jak np. https://www.elektrosmieci.warszawa.pl/co-odbieramy . Polecam zapoznać się z ofertą, zwłaszcza osoby z Warszawy i okolic:)
unikaa88

Re: recykling

Post autor: unikaa88 »

Właśnie sprawdzam, w jakie urządzenia mogę się wyposażyć. I na stronie https://bergmann-polska.pl/maszyny-nowe/ mam całkiem ciekawe, nowe pomysły. Dla mnie to jest naprawdę sensowne i mam wrażenie, że u każdego będzie coś kompletnego i ja mam wrażenie, że to nie będzie dla was problemem, by mi doradzić, jeśli się znacie.
janek

Re: recykling

Post autor: janek »

Jeśli interesuje was jakościowy i opłacalny recykling sprzętu elektronicznego, to moim zdaniem warto rozważyć sprawdzenie tej firmy https://mb-group.pl . Znajdziecie tam świetną ofertę dotyczącą recyklingu sprzętu elektronicznego i nie tylko. Uważam, że warto sprawdzić i skorzystać z usług firmy, która posiada sporą dozę doświadczenia w tej materii.
ODPOWIEDZ