Szkoła językowa?

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
hilaria
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2020, 20:45

Szkoła językowa?

Post autor: hilaria »

Hej! Jak myślicie, czy w to właśnie w szkole językowej najlepiej będzie uczyć się języka chińskiego? Trafiłam na ciekawą ofertę szkoły nihao.com.pl. Może ktoś z was o niej słyszał i może powiedzieć coś więcej?
Awatar użytkownika
Eliasz-61
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2020, 20:27

Re: Szkoła językowa?

Post autor: Eliasz-61 »

Zdecydowałem się na kurs chińskiego online właśnie w Nihao i ani trochę nie żałuję. Dość szybko opanowałem podstawy, a wszystko to dzięki sprawdzonym metodom i świetnym nauczycielom. Serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
mati
Posty: 66
Rejestracja: 15 sie 2019, 21:48

Re: Szkoła językowa?

Post autor: mati »

Jestem jak najbardziej za tym, żeby uczyć się języków obcych. Jednak dla mnie chiński to niekoniecznie, ale podziwiam osoby, które się go uczą. Mi w zupełności wystarczy język angielski. Dzięki takim lekcjom jak ta na https://youtu.be/c1BcVD4ZxWk o czasie Present Perfect to mogę powiedzieć, że nauka jest łatwa. Super jest ten lektor, łatwo wszystko zapamiętać.
michał

Re: Szkoła językowa?

Post autor: michał »

Pewnie wiecie coś na temat nauka zdalna wady , ale moim zdaniem ma również sporo zalet. Przede wszystkim gdy mamy trudny dostęp jeśli chodzi o dojazdy na uczelnię to taka nauka zdalna jest mega dobrym rozwiązaniem. Bardzo ciekawą ofertę nauki zdalnej znajdziecie na tej stronce.
Albeńia

Re: Szkoła językowa?

Post autor: Albeńia »

michał pisze: ↑23 maja 2021, 14:03 Pewnie wiecie coś na temat nauka zdalna wady , ale moim zdaniem ma również sporo zalet. Przede wszystkim gdy mamy trudny dostęp jeśli chodzi o dojazdy na uczelnię to taka nauka zdalna jest mega dobrym rozwiązaniem. Bardzo ciekawą ofertę nauki zdalnej znajdziecie na tej stronce.
A ja bardzo sobię chwale nauke zdalną w tym równiez jesli chodzi o o języki. Od września w taki sposób uczestniczę ze szkołą Katiusza z Warszawy i ucze sie rosyjskiego w ten sposób.
Awatar użytkownika
moderator
Posty: 199
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: Szkoła językowa?

Post autor: moderator »

Samych szkół językowych jest tak naprawdę bardzo dużo i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest w tej sytuacji wybrać dla nas zdecydowanie najlepszą. Muszę przyznać, że ja również bardzo chętnie uczę się języka angielskiego online https://lincoln.edu.pl/online/ i właśnie taka forma nauczania jest dla mnie zdecydowanie najlepsza.
Awatar użytkownika
samaki
Posty: 71
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:23

Re: Szkoła językowa?

Post autor: samaki »

Jak najbardziej i warto do szkoły językowej zapisać dziecko, by mogło się języka uczyć od najmłodszych lat. Z resztą przeczytajcie sobie historię https://mala-rzecz-a-cieszy.blogspot.co ... ma-to.html , a zrozumiecie że dzięki temu ułatwiacie dziecku życie dorosłe
kłapek

Re: Szkoła językowa?

Post autor: kłapek »

Wydaje mi się, iż szkoła językowa będzie idealnym pomysłem. Tylko nie zapomnijcie zakupić waszym pociechom podręczników :D. Mi ostatnio udało się znaleźć świetne pozycje książkowe w niskich cenach, na stronie tej księgarni: https://www.taniaksiazka.pl/jestem-chrz ... 68959.html . Uważam, iż posiadają wybitnie dobre ceny.
Śliwa

Re: Szkoła językowa?

Post autor: Śliwa »

Maluchy, w przeciwieństwie do starszych dzieci i dorosłych, przyswajają sobie języki, a nie świadomie się ich uczą, przez co prawdopodobnie będą miały lepszą wymowę, a także wyczucie języka i kultury. Poczytaj więceja na temat metod nauki języka angielskiego https://pulsbydgoszczy.pl/2021080542085 ... dla-dzieci. Gdy małe dzieci uczą się angielskiego, może mieć miejsce podobny „okres ciszy”, w którym porozumiewanie się i rozumienie przychodzą najpierw, zanim dziecko wypowie jakiekolwiek słowa po angielsku.
Tomuś

Re: Szkoła językowa?

Post autor: Tomuś »

Wybór odpowiedniej placówki to sprawa priorytetowa. Na stronie https://lingteam.pl/kursy-jezyka-angielskiego-2 możecie poznać firmę, która oferuje wybór aż 6 różnych kursów, w zależności od preferencji słuchaczy. Wielką wygodą są zajęcia online, ale dla osób wolących uczyć się standardowo placówka zapewnia oczywiście taką możliwość, zarówno w małych grupach jak i indywidualnie. Za sprawą profesjonalistów prowadzących zajęcia szybko zobaczycie efekty.

dom pogodnej jesieni w tuchowie
Kaśek

Re: Szkoła językowa?

Post autor: Kaśek »

Angielski i nie tylko! Powinniście wybierać szkoły może pod tym kątem, ale nie typowo szkoły językowe, ale też szkoły podstawowe. Jak jest dobra podstawówka dla dziecka to nie trzeba szukać niczego dodatkowego dla waszego dziecka... Tak ja sobie bardzo chwalę, Te Vizje Wawer z Warszawy
Awatar użytkownika
Zakręcona
Posty: 88
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:59

Re: Szkoła językowa?

Post autor: Zakręcona »

Można o takiej pomyśleć, bo akurat wiele jest przedmiotów, które nie są jakoś bardzo przydatne, no ale języki obce to akurat super sprawa i na pewno każdemu się przydadzą. Niestety często poziom w szkołach nie jest tak dobry i też lekcji nie jest dużo. No ale nie we wszystkich szkołach przecież:) U mnie, w szkole syna wszystko wygląda tak jak powinno i też nie musiałam szukać niczego dodatkowego. Podstawówka Te Vizja Ochota to bardzo dobra pod tym kątem szkoła.
ODPOWIEDZ