Wymiana fotelika dziecięcego na pasy SKB

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Kryśeńeczka

Wymiana fotelika dziecięcego na pasy SKB

Post autor: Kryśeńeczka »

Potrzebuję waszej opinii w temacie zamiany fotelików na takie pasy https://smartkidbelt.com/pl/ Kosztują niewiele i mają atesty dopuszczające do użytkowania więc warto chyba je kupić? Jak macie lepszą alternatywę to proszę o opinie. Od razu mówię że fotelik podstawka odpada.
patrycja68ó

Re: Wymiana fotelika dziecięcego na pasy SKB

Post autor: patrycja68ó »

u nas te pasy sprawdzają sie idealnie, moim zdaniem są bardzo bezpieczne i mega wygodne . przed zakupem poczytałam opinie i sprawdziłam jak wypadły w testach . Córka nie marudzi w trakcie jazdy że jest jej nie wygodnie . A po za tym zajmują bardzo mało miejsca
Danka

Re: Wymiana fotelika dziecięcego na pasy SKB

Post autor: Danka »

Pamiętajcie jednak, że Smart Kid Belt jest alternatywą dla fotelika przeznaczoną dla starszych dzieci. Producent dedykuje je dla dzieci w wieku 5-12 lat (15-36kg). Jest to pas z dwoma klamrami, które wpina się do pasa bezpieczeństwa, który dopasowujemy do wymiarów dziecka. Montaż jest bardzo prosty i szybki nawet dziadkowie u nas nie maja problemów z jego obsługą. Jest to nasz kompan wszelkich wyjazdów podczas których wynajmujemy auto czy jeździmy taksówkami. Urządzenie to jest akceptowalne w całej UE, a jego małe gabaryty pozwalają na umieszczenie go w bagaży podręcznym, którego w cale nie obciąży gdyż waży tylko 120 gramy.
ODPOWIEDZ