dezynfekcja sprzętu medycznego

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
Awatar użytkownika
martusia85
Posty: 27
Rejestracja: 22 lis 2019, 21:31

dezynfekcja sprzętu medycznego

Post autor: martusia85 »

Hej,szukam kogoś zajmującego się profesjonalnie sprzedażą maszyn do dezynfekcji sprzętu medycznego. Może jest tutaj ktoś taki na forum?
Awatar użytkownika
wiha
Posty: 42
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:18

Re: dezynfekcja sprzętu medycznego

Post autor: wiha »

Oj, no jest to bardzo ważny element codziennej pracy ze sprzętem medycznym, nie oszukujmy się. Przecież jego dezynfekcja przekłada się na jego użytkowanie. A sprzęt i w szpitalach i w klinikach, nawet tych na NFZ, musi być odpowiednio między pacjentami, zabezpieczany. Nawet takie stanowiska https://www.meble-medyczne.pl/kategoria ... -iniekcji/ powinniśmy dezynfekować do chwilę.
Awatar użytkownika
monia
Posty: 70
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:27

Re: dezynfekcja sprzętu medycznego

Post autor: monia »

Ale pamiętajcie że nie tylko sprzęt medyczny trzeba dezynfekować, to pieniądze są największym nośnikiem wirusów i bakterii, dlatego można już kupić takie https://avarus.pl/produkt/plasma-money- ... or-m-care/ sterylizatory do pieniędzy
Awatar użytkownika
aleo
Posty: 13
Rejestracja: 09 paź 2019, 13:00

Re: dezynfekcja sprzętu medycznego

Post autor: aleo »

W naszej firmie na koniec dnia zawsze odkażamy stoiska dzieki firmie https://www.finishservis.pl/oferta/dezy ... -odkazanie Według mnie takie standardy jak np dezynfekcja wózków sklepowych, czy noszenie maseczek w sklepie w okresie jesiennym powinny nam wejść w nawyk, bo może nas to uchronić przed zachorowaniami na sezonowe choroby takie jak grypa, czy rotawirus.
danuśka

Re: dezynfekcja sprzętu medycznego

Post autor: danuśka »

Bardzo dobrym preparatem do dezynfekcji jest https://www.izdrowiej.pl/chloryn-sodu-mms . Działa on antybakteryjnie i przeciwwirusowo. Stosujemy go u mnie w pracy, ponieważ posiada jednak najlepsze właściwości jeżeli chodzi o skuteczność. Również jego cena nie jest wysoka
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 396
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:49

Re: dezynfekcja sprzętu medycznego

Post autor: kicia »

Jeżeli ktoś z Was pragnie lub poszukuje sprzętu medycznego, to polecam odwiedzić stronę: https://www.inmed.pl/oferta/zastosowanie-produktow/. Oferują oni naprawdę obszerny wybór produktów tego rodzaju. Moim zdaniem są oni bezkonkurencyjni. Specjaliści w swojej dziedzinie, wiedzą, co i jak, więc zdecydowanie polecam.
ODPOWIEDZ