Fotografia reklamowa

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
Awatar użytkownika
Robert09
Posty: 98
Rejestracja: 22 paź 2019, 15:20

Fotografia reklamowa

Post autor: Robert09 »

Jeśli chodzi o produkcję fotografii reklamowych to warto zwrócić uwagę na https://sibuistudio.pl/ ponieważ wiedzą co robią i słuchają wymagań klientów, także jestem przekonany że również Wy z efektu końcowego będziecie w pełni zadowoleni. Pozdrawiam i życzę sukcesów biznesowych!

nowotwór jelita grubego objawy
Awatar użytkownika
Tamka
Posty: 43
Rejestracja: 19 lip 2019, 14:58

Re: Fotografia reklamowa

Post autor: Tamka »

O tym właśnie jest ten artykuł na fotoblogu: https://krzysztofzaleski.com/biznes-w-obiektywie/ , do którego warto zajrzeć, jeśli chodzi o fotografię reklamową czy biznesową w ogóle. Zaufanie do marki czy firmy buduje się dzisiaj za pomocą wizerunku i kreatywnego podejścia do jego tworzenia. Dlatego warto poświecić czas na znalezienie takiego fotografa, który faktycznie wie, jak stworzyć profesjonalnie tę "ludzką twarz biznesu".
Awatar użytkownika
Płotka
Posty: 34
Rejestracja: 27 sty 2020, 10:39

Re: Fotografia reklamowa

Post autor: Płotka »

oooo fajna sprawa! Wydaje mi się, że dałoby się to też ciekawie połączyć z prowadzeniem portali społecznościowych, macie takie? Na http://socialon.pl/ jest o tym ogrom informacji - naprawdę nie trzeba być profesjonalistą, żeby taki profil prowadzić dobrze. Wystarczy chwila czasu i chęć do zdobywania informacji
Awatar użytkownika
Dreamliner
Posty: 74
Rejestracja: 29 wrz 2019, 11:02

Re: Fotografia reklamowa

Post autor: Dreamliner »

Moim zdaniem nie tylko zdjęcia ale także krótki film reklamowy jest bardzo ciekawym rozwiązaniem i fajnie to wprowadzić do marketingu swojej firmy :)
Joaśka

Re: Fotografia reklamowa

Post autor: Joaśka »

Bardzo fajne zdjęcia reklamowe robi pewien fotograf biznesowy z Krakowa. Jego stronę znajdziecie pod adresem www.dariuszkempny.pl. Miałam okazję wykonywać stylizacje na jego sesji biznesowej i wszystko było super. Duży profesjonalizm, wiedza i miłe podejście do osób na planie. Świetna atmosfera to podstawa sesji zdjęciowej
Awatar użytkownika
lucjanek
Posty: 11
Rejestracja: 02 wrz 2020, 10:27

Re: Fotografia reklamowa

Post autor: lucjanek »

No wiele technik reklamowych już sprawdziłem i u mnie jednak najlepiej sprawdził się marketing szeptany. Tu jednak postawiłem na agencję http://womm.com.pl/ specjalizującą się tylko w tym, dzięki czemu wiedziałem, że podejdą do tematu profesjonalnie, a nie okazjonalnie. I miałem rację, bo potrafili bezproblemowo dotrzeć z przekazem o mnie do grup docelowych potencjalnych klientów.
ODPOWIEDZ