jak pisać CV

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
Awatar użytkownika
samaki
Posty: 71
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:23

jak pisać CV

Post autor: samaki »

Jak w temacie - jak pisać CV? Rzecz z pozoru prosta, ale jak człowiek stara się o pracę i od tygodni nikt nie oddzwania to traci wiarę :/ Taka sytuacja jest u mnie i szukam rozwiązań - może właśnie CV jest mało atrakcyjne?
Awatar użytkownika
lanczer
Posty: 51
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:36

Re: jak pisać CV

Post autor: lanczer »

To jedna z możliwości. Oczywiście musisz też brać pod uwagę fakt, że możliwe iż po prostu inni kandydaci posiadają lepsze referencje. Ale prawda taka, że czasem człowiek może mieć super doświadczenie a pracodawca tego nie zauważy, bo po prostu życiorys jest nieciekawie napisany. Może skorzystaj z gotowych wzorów https://www.aplikuj.pl/cv/wzory-zyciorysow/ , mają bardzo dobry, czytelny układ. Jeśli po tej zmianie ktoś się odezwie to może to znak, że faktycznie coś nie tak ze starym było
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: jak pisać CV

Post autor: Kaja »

Warto jest się mieć czym pochwalić w CV. Teraz pracodawcy przykładają na przykład bardzo dużą wagę do znajomości języków obcych. Zapisując się na kurs angielskiego https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/indywidualne, będziecie mogli pochwalić się znajomością tego języka na całkiem niezłym poziomie :)
Awatar użytkownika
melka3
Posty: 18
Rejestracja: 21 sie 2019, 8:45

Re: jak pisać CV

Post autor: melka3 »

Poszukaj jakiegoś miłego HRowca który gotów jest za parę złotych przygotować profesjonalne CV lub powie ci co robisz źle. Na rynku pracy obecnie jest sporo ofert tylko może za dużo wymagasz. Sprawdź sobie https://homefree.eu moze znajdziesz tam coś dla siebie.
ODPOWIEDZ