Język obcy

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
Awatar użytkownika
Nadzieja_90
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2023, 19:11

Język obcy

Post autor: Nadzieja_90 »

Potraficie jakieś języki obce na tyle, że bez problemu bylibyście w stanie zamieszkać w tym momencie za granicą i na miejscu podjąć pracę? Bo pomimo tego, że ja znam po trochu kilka języków: angielski, hiszpański i francuski, to nie wydaje mi się, że byłabym w stanie podjąć pracę w którymś z tych krajów. W pracy też zdarza mi się korzystać z pomocy, szczególnie, że chodzi o tłumaczenia przysięgłe.
zuzkaa

Re: Język obcy

Post autor: zuzkaa »

W mojej ocenie, indywidualna nauka angielskiego jest bardzo ważna. Zastanawiam się nad zapisaniem się na kurs oferowany przez platformę https://englishbestway.pl/ . Propozycja wydaje się niezwykle atrakcyjna, a co najważniejsze, odzwierciedla profesjonalne podejście do uczniów.
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 396
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:49

Re: Język obcy

Post autor: kicia »

Jeśli szukacie praktycznych wskazówek do nauki języka angielskiego od podstaw, uważam, że filmiki takie jak te: https://youtu.be/qKVOya9sGgI?si=0nD_TX2nFEnNKJ--, mogą okazać się bardzo pomocne. Zawierają one wiele fascynujących informacji, więc myślę, że nie pożałujecie czasu spędzonego na ich obejrzeniu. Chętnie usłyszę, co o nich sądzicie.
ODPOWIEDZ