magazyny do wynajęcia województwo Łódzkie

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
maruś

magazyny do wynajęcia województwo Łódzkie

Post autor: maruś »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://www.magazyn-odreki.pl/hala-do-wynajecia/
Awatar użytkownika
White
Posty: 138
Rejestracja: 16 wrz 2019, 13:06

Re: magazyny do wynajęcia województwo Łódzkie

Post autor: White »

Własny magazyn ułatwia znacząco pracę, ale warto go dobrze wyposażyć. Obecnie na szczęście jest dostępnych sporo elementów wyposażenia magazynów, które przydają się na co dzień. Osobiście polecam zajrzeć na stronę https://skladuj24.pl/, bo mają tam wszystko i to w dobrych cenach.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: magazyny do wynajęcia województwo Łódzkie

Post autor: Kaja »

A skoro już mowa o magazynach, to jakie macie na nich regały? Ja ostatnio trafiłam na artykuł na stronie internetowej https://www.lemarpol.com.pl/regaly-wyso ... znaczenia/, z którego dowiedziałam się, że istnieją różne regały wysokiego składowania. Na przykład paletowe, półkowe czy też wjezdne. Jakie najlepiej sprawdzają się właśnie na Waszym magazynie?
efkaa

Re: magazyny do wynajęcia województwo Łódzkie

Post autor: efkaa »

W tym rejonie nie wiem, ale jak chodzi o magazynowanie Warszawa, to warto byłoby postawić na firmę EJKO http://ejko.com.pl/ . Tam macie możliwość wynajmu przestrzeni magazynowej na taki okres, jaki potrzebujecie. Również możecie polegać na takie kwestie, jak etykietowanie, metkowanie, oklejanie, przygotowanie do transportu.
ODPOWIEDZ