Muszę podszkolić niemiecki

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
Żaneta

Muszę podszkolić niemiecki

Post autor: Żaneta »

Przyjmą mnie po nowym roku do wymarzonej pracy, ale wiem że za słabo sobie radzę z niemieckim. Do kogo radzicie zapisać się na zdalny kurs niemieckiego?
Awatar użytkownika
Truskawkowa
Posty: 53
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:45

Re: Muszę podszkolić niemiecki

Post autor: Truskawkowa »

Z twojego pytania wnoszę, że już trochę znasz język więc potrzebujesz kurs niemieckiego online intensywny, a nie dla początkujących :)
Sprawdź ofertę szkoły Structura z bodajże Katowic. Oni prowadzą właśnie intensywne kursy, a jak dysponujesz większą kasą to możesz też zamówić indywidualne nauczanie - za lekcję 110 zł.

To jest strona Structury https://www.structura.pl/stacjonarnieionline.html
RafałOlesny

Re: Muszę podszkolić niemiecki

Post autor: RafałOlesny »

Ja niemiecki szlifowałem w szkole językowej https://youenglish.school/nauka-kursy-j ... mieckiego/ - polecam z całego serca. Doskonałe zajęcia, rozmaite i stawiające na komunikację. Bardzo skuteczna i szybka nauka. Lektorzy pomocni, mili, zaangażowani. Ze świecą szukać takich miejsc ;)
Kiść

Re: Muszę podszkolić niemiecki

Post autor: Kiść »

Jeżeli chciałbyś podszkolić swój język, to proponuję zakupić jakieś podręczniki edukacyjne, które pozwolą Ci na dogłębne przyswojenie konkretnego zagadnienia. Wiem, ze na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/teraz-egzam ... 41508.html można zamówić przez interent wiele ciekawych i przydatnych tytułów. Myślę, że spokojnie znajdziesz tam coś dla siebie.
Doriss

Re: Muszę podszkolić niemiecki

Post autor: Doriss »

Polecam również uczestnictwo w kursie, najlepiej przy nauce języka, gdy ktoś wytłumaczy nam wymowę, zasady gramatyki itd. Proponuję wakacyjny kurs niemieckiego warszawa lub inny kurs organizowany prze Instytut Austriacki Warszawa. Oferują kursy dla starszych i młodszych, na różnych poziomach trudności. Możecie uczestniczyć w kursie stacjonarnie lub online
Wlazły

Re: Muszę podszkolić niemiecki

Post autor: Wlazły »

W momencie gdy faktycznie chcemy się uczyć tego języka obcego to na pewno warto tor obić regularnie. Ja za to najczęściej korzystam z rozwiązań tłumacza przysięgłego z https://dogadamycie.pl/uslugi/tlumaczen ... niemiecki/ i muszę przyznać, że właśnie takie tłumaczenia z niemieckiego dla mnie są najlepsze.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Muszę podszkolić niemiecki

Post autor: Kaja »

Jeśli chcesz podszkolić swój niemiecki, to najlepiej byłoby się zapisać na jakiś profesjonalny kurs językowy. Z tego, co wiem, to kursy niemieckiego organizuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl możesz zapoznać się z jej pełna ofertą, polecam ;)
ODPOWIEDZ