Opinie szkoleniabhp-online24.pl

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
Bława

Opinie szkoleniabhp-online24.pl

Post autor: Bława »

Macie może jakieś doświadczenia z firmą, która oferuje szkolenia szkoleniabhp-online24.pl? Chodzi mi o szkolenia z BHP i pierwszej pomocy przedmedycznej. Dajcie proszę znać, jakie macie opinie.

b12 suplement
wikotorł

Re: Opinie szkoleniabhp-online24.pl

Post autor: wikotorł »

Dobrze, że już wszystko wraca do normy i można takie szkolenia zrobić w sposób tradycyjny. Ja wiele razy korzystałem z pomocy firmy ADREM https://www.wtd-przewierty.pl/kontakt . Polecam firma oferuję również szkolenia dla tzw "hakowego" czyli operatora specjalisty.
Awatar użytkownika
olga92
Posty: 111
Rejestracja: 31 maja 2019, 8:55

Re: Opinie szkoleniabhp-online24.pl

Post autor: olga92 »

Nie znam akurat tej firmy. Ale z doświadczenia wiem, że warto porównywać różne oferty. Także sprawdź także co oni mogą zaoferować https://inzynieriabhp.pl/ . Firma oferuje kompleksową obsługę BHP, w tym także szkolenia bhp - tradycyjne i online. Wszystko odbywa się pod okiem specjalistów, przy zastosowaniu nowoczesnych metod. Mają doświadczenie, a w pracy stosują międzynarodowe standardy. Z takich szkoleń warto moim zdaniem korzystać.
xiżka

Re: Opinie szkoleniabhp-online24.pl

Post autor: xiżka »

jeśli chodzi o szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy to zdecydowanie warto zgłosić się do firmy Transmedyk https://www.transmedyk.pl/. Mają ogromne doświadczenie w branży, zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych ratowników medycznych, na nowoczesnym sprzęcie. Warto skorzystać tym bardziej, że ceny zajęć są tu wyjątkowo rozsądne.
dreeams

Re: Opinie szkoleniabhp-online24.pl

Post autor: dreeams »

Bława pisze: ↑25 sty 2021, 19:50 Macie może jakieś doświadczenia z firmą, która oferuje szkolenia szkoleniabhp-online24.pl? Chodzi mi o szkolenia z BHP i pierwszej pomocy przedmedycznej. Dajcie proszę znać, jakie macie opinie.
Nie rozumiem, co w tym takiego, by przeszkolić w tym zakresie pracowników. Ja nawet nie miałam szkolenia w jednym markecie, a pracowałam tam 2 lata. Ogólnie to koszmar był, a jak widziałam agregat gaśniczy , to nawet nie mogłam stwierdzić, co to takiego jest. Moim zdaniem to niedopuszczalne, pracownik musi być przeszkolony.
ODPOWIEDZ