Partner w transporcie

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
Awatar użytkownika
korneli_92
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2020, 11:24

Partner w transporcie

Post autor: korneli_92 »

Witam serdecznie. Współpracujecie z jakąś firmą, która zapewnia wam międzynarodowy transport towarów? Ciekawi mnie, czy trudno było wam znaleźć kogoś sprawdzonego? Podejrzewam, że ofert w tym zakresie nie brakuje, ale zawsze warto korzystać z usług kogoś polecanego, mam rację? Dajcie znać, jak sobie radzicie z takimi kwestiami.
Kaśka

Re: Partner w transporcie

Post autor: Kaśka »

Ja współpracuję z firmą MaWo Group, która przejęła kadry kierowcy. Ja dzięki temu mam spokojną głowę i nie muszę się przyjmować, że zrobię coś nie tak, a wbrew pozorom to nie są łatwe sprawy. Tak to mam wszystko na czas, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Zbyś

Re: Partner w transporcie

Post autor: Zbyś »

Zerknij tutaj na oferte imex logistics https://imex-logistics.pl/#uslugi Nam wożą towar głownie na północ do krajów norweskich. Słyną ze skutecznych dostaw, na czas i w sumie w dobrej cenie. Pracuja przede wszystkim na dobrym sprzecie. Nie sa to pierwsze lepsze tiry, które ledwo ciagna, ale rzeczywiscie jakosc to dla nich must have. Dzieki czemu realizacje maja 100%
ładniewygląda

Re: Partner w transporcie

Post autor: ładniewygląda »

Dobrym partnerem w procesach logistycznych jest firma Logit https://logit.com.pl/doradztwo-logistyczne-logit/ , zorganizują dla nas załadunek-rozładunek, magazynowanie czy usługi dystrybucji towarów do klientów. Duże doświadczenie na rynku oraz dobre zaplecze magazynowe, sprawią że firma może obsługiwać praktycznie dowolne ilości oraz rodzaje towarów.
Awatar użytkownika
ondin
Posty: 63
Rejestracja: 13 gru 2019, 14:50

Re: Partner w transporcie

Post autor: ondin »

Transport na teren Kazachstanu? U nas prawdopodobnie będziemy mieć w firmie taką możliwość. Czytam obecnie o koniecznych certyfikatach na terenie tego kraju na https://ccrw.pl/certyfikat-zgodnosci-gost-k/ . Znajomy w zakresie ich pozyskiwania współpracował z tą firmą właśnie i znacznie to przyspieszyło cały proces.
Juraś33

Re: Partner w transporcie

Post autor: Juraś33 »

Firma Symlog http://symlog.eu/ posiada wieloletnie doświadczenie w spedycji krajowej i międzynarodowej ale organizacja transportu kolejowego to ich specjalność. Przewiozą twój ładunek na czas i wskazane miejsce w atrakcyjnej cenie. Dzięki nim masz pewność że wybrałeś to co najlepsze w branży transportowej.
elżbieta

Re: Partner w transporcie

Post autor: elżbieta »

Dosyć często mój mąż korzysta z usług firmy https://magemar.com.pl/transport-morski/ , która oferuje terminowy transport morski kontenerów w doskonałej cenie. Pracują tutaj świetni fachowcy, którzy bardzo angażują się w sprawę klienta. Widać, że jest to bardzo profesjonalna firma
gośka

Re: Partner w transporcie

Post autor: gośka »

W transporcie bardzo ważne jest bezpieczeństwo, stawiając na system zabezpieczeń pojazdów od https://sternkraft.com/ , w skład systemu wchodzą bardzo dobre kamery Safeway, a także doskonały system alarmowy, więc jak najbardziej warto postawić na takie rozwiązanie
Awatar użytkownika
Wiolkas
Posty: 68
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:57

Re: Partner w transporcie

Post autor: Wiolkas »

Konkretna firma do konkretnego rodzaju transportu ;) Powinniście tak szukać wsparcia przy transporcie. Ja u siebie korzystałam z kilku firm i z każdej byłam zadowolona. Tak ostatnio trafiłam na usługi od https://eurelo.pl/ i transport, relokacje maszyn. W zakładach produkcyjnych i w wielu innych firmach takie usługi mogą się przydać. Przeniosą także całe parki maszynowe wraz z ponowną instalacją w nowym miejscu docelowym. Zapoznajcie się z ich ofertą.v
Oreń

Re: Partner w transporcie

Post autor: Oreń »

Jeżeli rozglądacie się za rozwiązaniami wspierającymi zarządzaniem floty to może warto zastanowić się nad systemem Flotman w przypadku których będziecie mogli liczyć na duże możliwości, świetną obsługę i jednocześnie skutecznie ograniczanie wydatków. Zajrzyj na https://www.flotman.pl/blog/ustawa-o-el ... ger-floty/ gdzie także dowiesz się więcej odnośnie elektromobilności. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać jak sami sobie z tymi zadaniami radzicie.
akił

Re: Partner w transporcie

Post autor: akił »

Mój wujek zajmuje się transportem cysternowym i jeśli tutaj też są osoby, które w tej branży się poruszają, to chętnie podzielę się kontaktem do https://www.ceres.com.pl/ - znajdziecie u nich pełne i profesjonalne wyposażenie dla cystern - różnego rodzaju akcesoria, które usprawnią i unowocześnią wasze pojazdy.
Awatar użytkownika
Kapustka
Posty: 73
Rejestracja: 23 wrz 2019, 11:08

Re: Partner w transporcie

Post autor: Kapustka »

Jeśli zajmujecie się transportem towarów, to poza flotą do przewożenia rozmaitych ładunków niezbędny będzie Wam też będzie sprzęt to załadowywania ciężarówek. Do tego celu bardzo dobrze sprawdzają się wózki widłowe terenowe , które mogą pracować nawet w bardzo trudnym terenie. Wózki takie posiadają silniki o bardzo dużej mocy, dzięki czemu mogą jednocześnie przewozić i podnosić dwie palety. Ponadto napęd na dwie osie sprawia, że wózkiem łatwiej się kieruje i jest on stabilny podczas jazdy.
MateuszŻ

Re: Partner w transporcie

Post autor: MateuszŻ »

Jeżeli jesteśmy w temacie transportu to na 100% będą potrzebne do transportu najlepszej klasy palety. Polecam zapoznać się z oferta firmy ML STARPAL https://starpal.pl/kontakt/ i ja regularnie robię zamówienia do swojej firmy bo w transporcie zawsze na , którymś etapie palety się przydadzą. Forma oferuję bardzo dobre i wytrzymałe palety w tym nadstawki paletowe, palety przemysłowe, palety fitosanitarne wykonane z drewna i poddane procesowi fumigacji. Firma oferuję również palety nowe i używane ja preferuję nowe i takie zamawiam.

niedojrzałość psychoseksualna
ODPOWIEDZ