Porady sprzedażowe

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
Awatar użytkownika
ondin
Posty: 63
Rejestracja: 13 gru 2019, 14:50

Porady sprzedażowe

Post autor: ondin »

Mimo dużego zaangażowania w obsługę każdego klienta nie osiągamy takich rezultatów w sprzedaży produktów jak oczekujemy. Prowadzimy sprzedaż online jak i bezpośrednią. jakie macie porady dla mnie by nasze wyniki uległy poprawie? ciekawy jestem co się u Was sprawdza.
Awatar użytkownika
larana
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2020, 2:23

Re: Porady sprzedażowe

Post autor: larana »

Wiecie jakie techniki sprzedaży stosować? Myślę, że tu może być problem. Do każdego klienta trzeba podejść indywidualnie i w zależności od tego z kim rozmawiamy taką technikę trzeba dopasować. Sprzedawcę powinny charakteryzować pewne cechy, jakie to zobaczycie na http://site-call.pl/rodzaje-technik-sprzedazy/ . Jeśli konsultanci będą odpowiednio przygotowani do rozmów to uwierz że sprzedaż pójdzie znacznie lepiej. Nie mam lepszych porad sprzedażowych. Jeśli sami nie dacie rady - koniecznie skonsultujcie się z firmą która pokieruje jak prowadzić takie rozmowy. Wskażą też gdzie popełnia się błędy.
garguś

Re: Porady sprzedażowe

Post autor: garguś »

Porad sprzedażowych jest bardzo wiele. Wszystko zależy od tego czego konkretnie oczekujemy od takich porad. Bo my zastanawiamy się nad sprzedażą naszej firmy lecz nie wiem jak w ogóle to ogarnąć. Dlatego też szukam jakiś podpowiedzi w internecie i tak trafiłam na tę giełdę http://gielda-spolek.pl/ dzięki której bez problemu udało mi się sprzedać naszą firmę i to za dobre pieniądze
Awatar użytkownika
kabrossi
Posty: 54
Rejestracja: 27 lis 2019, 11:33

Re: Porady sprzedażowe

Post autor: kabrossi »

Przy okazji tego tematu to powiedzcie mi jak dbacie o wizerunek swoich firm w internecie? Z jednej strony wiem po lekturze artykułu https://krzysztofzaleski.com/fotografia-korporacyjna/ czym jest fotografia korporacyjna i dlaczego warto inwestować w tego rodzaju działania - pomoże to uzyskać dobry wizerunek, ale oprócz takiej formy promocji jakie jeszcze polecacie?
ODPOWIEDZ