praca w Holandii

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
Awatar użytkownika
dzwonimierz1960
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2022, 23:22

praca w Holandii

Post autor: dzwonimierz1960 »

Wiecie coś na temat pracy w Holandii lub ogólnie za granicą? Ja jak na razie przeglądam oferty pracy w Holandii, ale być może znajdę też coś ciekawego w innych krajach. Chciałbym skupić się na ofertach, jakie mają w agencjach pośrednictwa pracy, bo to chyba najrozsądniejsze rozwiązanie, prawda? Łatwiej wszystko załatwić i tak dalej. Chyba że radzicie coś innego?
kiśka

Re: praca w Holandii

Post autor: kiśka »

Jeśli planujesz wyjazd do pracy za granicę, to tylko i wyłącznie ze sprawdzoną agencją. W każdym innym przypadku jest to duże ryzyko. Dlatego polecam zgłosić się do MG SOLUTIONS i z nimi podjąć wspólpracę.
aabborr

Re: praca w Holandii

Post autor: aabborr »

Jestem pewna, że taka praca od Was wymaga, a ja jednak mam pewność, że w dużej mierze po prostu nie ma co ukrywać,, a działać. Stąd tak naprawdę zerkam sobie na coś takiego jak blog o pracy , bo z tego dowiem się jak najwięcej, bo to jest dla mnie kolosalnie ważne, by jakoś to sobie wszystko domniemywać i jakoś z tym się nieść. Dlatego będę się dowiadywać więcej.
metler

Re: praca w Holandii

Post autor: metler »

Zgodnie z moją najlepszą wiedzą to https://mesoworks.com/ poszukuje obecnie wykonawców projektów budowlanych w Belgii i Holandii. Zainteresowani mogą przesyłać swoje aplikacje za pośrednictwem strony internetowej.
Konek

Re: praca w Holandii

Post autor: Konek »

W takim razie jeżeli interesuje Cię praca w Belgii to możesz poszukiwania rozpocząć od portali pracy na których można znaleźć różne propozycje zarówno od agencji zatrudnienia i bezpośrednio od konkretnych firm. Jeśli twój kierunek to Belgia to zerknij sobie na https://fachpraca.pl/oferty-praca-za-granica/l/belgia. Dlatego też mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie i po prostu szybko uda się naprawdę fajnie zarobić.
Złośnik

Re: praca w Holandii

Post autor: Złośnik »

Nasze usługi rekrutacyjne są skierowane nie tylko do firm, ale także do osób poszukujących pracy. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego kandydata, jesteśmy w stanie znaleźć oferty pracy, które najlepiej odpowiadają jego kwalifikacjom i oczekiwaniom zawodowym. Szczegółowe informacje na temat sposobu, w jaki możemy Ci pomóc, znajdziesz na https://leasingteam.pl/ co jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia współpracy z nami.
Gienek

Re: praca w Holandii

Post autor: Gienek »

Daleko. Holandia, Belgia. Do domu daleko. Blizy mi do Niemca. A zarobki tez dobre, jak nie lepsze. Ważne że uczciwie w Euro daja, bo ma to wiekszy sen. A na gotowo tam można jechać z Mondi. Dają robote i jakieś mieszkanie, wiec start dobry.
ODPOWIEDZ