Regały magazynowe - poszukiwania

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
Nozzik

Regały magazynowe - poszukiwania

Post autor: Nozzik »

Witam,
Czy będziecie mi w stanie doradzić w jakich miejscach warto będzie szukać dobrej jakości regałów magazynowych w różnych rozmiarach, które będą funkcjonalne, wytrzymałe na cięższe produkty i jednocześnie oczywiście w konkurencyjnych cenach. Przede wszystkim mają nam służyć latami. Pozdrawiam serdecznie i będę ogromnie wdzięczny za podpowiedzi!
ŁukaszM

Re: Regały magazynowe - poszukiwania

Post autor: ŁukaszM »

I jak udało się już podjąć decyzję w zakresie wyboru regałów magazynowych? Jeśli jeszcze nie, a chcecie mieć większy wybór w różnych rozmiarach to na pewno warto sprawdzić BiuroMarket https://biuromarket.com.pl/regaly-magazynowe w zależności ile macie przestrzeni, czy też obciążenia na półkach. Pozdrawiam serdecznie i daj znać jak już uda się całe wyposażenie skompletować.
Lerek

Re: Regały magazynowe - poszukiwania

Post autor: Lerek »

Na pewno warto sprawdzić jeden sklep w którym znajdziesz większy wybór wariantów jeśli chodzi o regały magazynowe, warsztatowe meble, jak i wersje socjalne. Konkretna obsługa, dobre ceny i też rozbudowana oferta. Mam nadzieję, że dasz znać na co się ostatecznie zdecydowaliście do swojego biznesu.
Nozzk

Re: Regały magazynowe - poszukiwania

Post autor: Nozzk »

Zwróć uwagę na wytrzymałość poszczególnych półek w regałach warsztatowych bo duże znaczenie ma to, aby jednak były w odpowiedni sposób dopasowane do towaru jaki masz w swoim sklepie. No i też na pewno warto sobie określić budżet jaki możecie przeznaczyć na ich zakup.
FonekSz

Re: Regały magazynowe - poszukiwania

Post autor: FonekSz »

No tak dobre regały magazynowe wcale nie muszą być drogie w biuromarket znajdziecie opcje na przykład takich producentów, jak stabil, malow, czy metalkas. Licząc, tez na fachowe doradztwo i dobre ceny warto się rozejrzeć i jak najlepioej dopasować je pod konkretne potrzeby danego biznesu i też miejsca na magazyn.
simba

Re: Regały magazynowe - poszukiwania

Post autor: simba »

Jeśli potrzebujesz sprzętu do magazynu, niezbędne będą wytrzymałe regały metalowe, które znajdziesz w ofercie https://dabew.com.pl/. Firma od lat specjalizuje się w produkcji takiego sprzętu i ma wielu zadowolonych klientów. Dzięki nim otrzymasz najlepszy produkt w niskiej cenie na przykład do sklepu, hali czy magazynu.
ODPOWIEDZ