SOLU opinie

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
Kommek

SOLU opinie

Post autor: Kommek »

Witam, czy może ktoś z Was współpracował z firmą SOLU w zakresie prowadzenia sprzedaży na Amazonie i Ebay, jakie wyniki są w stanie osiągać oraz czy naprawdę widoczne są pozytywne wyniki sprzedażowe, bo jednak samodzielnie działania nie dają nam odpowiednich efektów. Pozdrawiam!
Kobek

Re: SOLU opinie

Post autor: Kobek »

Najważniejsza jest jakość i profesjonalizm działania oraz znajomość danego marketplaca pod każdym względem, aby jednak oferty zyskiwały zainteresowanie. Agencja Solu na pewno dobrze ogarnia temat pod względem wystawiania ofert, jak i promocji na amazonie, ebay, allegro itd. są w stanie podnieść wyniki nawet o trzysta procent.
Sobis

Re: SOLU opinie

Post autor: Sobis »

Kluczowe tutaj jest podejście, doświadczenie i oczywiście systematyczność działań w tym zakresie SOLU robi to dobrze i szybko widać znaczące wyniki. Możesz zajrzeć na https://sooolu.com gdzie znajdziesz informacje i skorzystać z darmowej konsultacji gdzie o wszystko dokładnie dopytacie. Pozdrawiam i udanej sprzedaży w sieci!
Sygiel

Re: SOLU opinie

Post autor: Sygiel »

No tak prowadzenie biznesu i jednocześnie zajmowanie sie zarządzaniem różnych kont na wielu platformach to nie jest łatwe zadanie, jak nie chcecie przepalać budżetu na nieprzemyślane decyzje to na pewno warto jednak zlecić fachowcom aby było te wyniki po prostu widać.
Sobris

Re: SOLU opinie

Post autor: Sobris »

Tutaj doświadczenie jest kluczowe, współpracowaliśmy z solu i byli w stanie w rok ogarnać wynik na poziomie 400% co naprawdę pozytywnie nas zaskoczyło. Tym bardziej ze nie urosły nam mocno koszty, jednak w allegro, amazon itd jest duży potencjał ale samemu cięzko go wykorzystać i się wyroznic.
ODPOWIEDZ