Studia i nie tylko

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
Awatar użytkownika
CzikCzik
Posty: 43
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:02

Studia i nie tylko

Post autor: CzikCzik »

Jak pewnie każdy jest zorientowany zaczyna się nowy rok akademicki dlatego warto, poczytać takie informacje https://gimnazjum-1.pl/ , by być bardziej na bierząco z tym co obowiazuje na studiach.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Studia i nie tylko

Post autor: Kaja »

Ja na przykład uważam, że same studia to nie wszystko. Warto dbać również o swój dodatkowy rozwój i na przykład zapisać się na jakiś kurs języka obcego. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski możecie zapoznać się z ofertą kursów z języka angielskiego organizowanych przez Centrum Edukacji Profi Lingua. Znajomość tego języka to podstawa w dzisiejszych czasach, pamiętajcie o tym ;)
Awatar użytkownika
alena
Posty: 198
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: Studia i nie tylko

Post autor: alena »

Ważne, by wybierać kierunki, które naprawdę nas interesują. Uczelni w Polsce jest tak dużo, że czasem trudno zdecydowac się gdzie warto składać papiery. Ja polecam collegium balticum, które oferuje naprawdę wysoki poziom nauczania. Jestem pewna, że wybierając tę szkołę, na pewno się nie zawiedziecie. Koniecznie pochwalcie się, jaką opcję wybraliście dla siebie.
Awatar użytkownika
kixia
Posty: 55
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:56

Re: Studia i nie tylko

Post autor: kixia »

żadne kursy nie dadzą Wam tego, co dadzą Wam tradycyjne studia. Tym bardziej, jeśli w gre wchodzi bardziej wymagający zawód np związany z medycyną. i nie mówię tu o zostaniu lekarzem ( bo tu bez studiów już w ogóle nie ma mowy o pracy ) ale też np o zawodzie fizjoterapeuty. W Warszawie świetny poziom jest na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Starannie dobrana kadra wykładowców, niewygórowane czesne, ciekawe zajęcia.
Awatar użytkownika
mam_to
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:41

Re: Studia i nie tylko

Post autor: mam_to »

Ja studiuję zaocznie, bo pracuję zawodowo, więc studia zaoczne były koniecznością. Wybrałam politologię specjalność komunikacja społeczna i PR na uczelni niepaństwowej, ale śmiało mogę ją polecić: https://vizja.pl/studia-wyzsze/komunika ... ,ws57.html
Awatar użytkownika
HaHania
Posty: 5
Rejestracja: 27 sty 2020, 11:48

Re: Studia i nie tylko

Post autor: HaHania »

Popieram pójście na prywatną uczelnię na studia zaoczne a w tym czasie do pracy iść i zdobywać doświadczenie zawodowe. Studia dzienne na UW już niewiele znaczą na rynku pracy jeśli nie ma się doświadczenia zawodowego
Awatar użytkownika
Evelyn
Posty: 26
Rejestracja: 29 sty 2020, 12:46

Re: Studia i nie tylko

Post autor: Evelyn »

Public Relations fajne studia, generalnie teraz jest dużo ogłoszeń w sprawie pracy w marketingu, PRze i tego typu branżach
Awatar użytkownika
HaHania
Posty: 5
Rejestracja: 27 sty 2020, 11:48

Re: Studia i nie tylko

Post autor: HaHania »

Polski biznes zaczyna rozumieć, że dobra komunikacja jest potrzebna i chociaż często te usługi outsorcinguje to jednak zapotrzebowanie na specjalistów jest. Bardzo dobrze :)
Awatar użytkownika
Zumba
Posty: 23
Rejestracja: 13 maja 2019, 17:35

Re: Studia i nie tylko

Post autor: Zumba »

Jak dobrze, że mam już za sobą studia. Teraz będę musiała się dowiedzieć jak drukować pracę magisterską . Podobno nie jest to takie proste, więc szukam różnych wskazówek. Może znacie jakieś ciekawe poradniki, z których mogłabym skorzystać? Najpierw musiałabym wybrać odpowiedni edytor tekstu, a następnie zastanowić się nad formatem. Wydaje mi się, ze najbardziej odpowiedni będzie PDF.
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 393
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:49

Re: Studia i nie tylko

Post autor: kicia »

Cześć, znajomy mi ostatnio polecił, abym poszedł na administracja Nie wiem jednak w jakim stopniu jest to dobry pomysł, na stronie vizja.pl widziałem dość ciekawe kierunki ale nie potrafię się do końca zdecydować. Co sądzicie na ten temat?
Awatar użytkownika
camani47
Posty: 6
Rejestracja: 18 lut 2020, 10:02

Re: Studia i nie tylko

Post autor: camani47 »

Studiowałem 3 lata we Wrrocławiu na AWF i jestem bardzo zadowolony, chociaż na początku pracę ciężko było znaleźć, więc postanowiłem wyjechać za granicę z Poland Workforce i nie miałem żadnych zastrzeżeń - dwa wyjazdy do Holandii, bardzo udane, fajna opcja dla studenta na wakacje, albo dla kogoś kto potrzebuje pieniędzy np. na założenie własnej dzialalnosci (ja tak zrobiłem).
Awatar użytkownika
Leslie
Posty: 132
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:35

Re: Studia i nie tylko

Post autor: Leslie »

Wiem że nie każdy może pozwolić sobie na studiowanie . Jednak dowiedziałam sie niedawno że można studiować w wymiarze totalnie internetowym - czyli uczestniczymy w wykładach czy ćwiczeniach online na platformie uczelnianej - akurat WSB-nlu oferuje takie rozwiązanie https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/studia-krakow Nigdzie dotąd nie trafiłam na taką ofertę. Według mnie to świetna sprawa bo będziemy mieć czas zarówno na pracę jak i naukę

prognozy wyborcze 2011
Elżbieta

Re: Studia i nie tylko

Post autor: Elżbieta »

Pytanie tylko, co realnie mogłoby okazać się dla Was najkorzystniejsze? Dzisiaj jest o tyle prościej, że nawet jeśli nie jesteście dobrzy z całej formy danego tekstu, to przecież możecie skorzystać z możliwości, jakie stwarza przed Wami korekta językowa tekstów naukowych. To ciekawa rzecz, warto sobie to wszystko przemyśleć.
fragles

Re: Studia i nie tylko

Post autor: fragles »

Jeśli zastanawiasz się, która uczelnia jest odpowiednia do podjęcia studiów technicznych, to uważam, że warto rozważyć https://ultswiecie.edu.pl/studia/integr ... nsoryczna/ . Jeśli wcześniej nie miałeś okazji słyszeć o tym miejscu, zapoznaj się z ich ofertą. Sądzę, że nie będziesz zawiedziony.
Judka

Re: Studia i nie tylko

Post autor: Judka »

Nie wiem czy kojarzycie tą szkolę policealną w Warszawie https://www.collegium.com.pl/ Collegium promuje globalną perspektywę w edukacji medycznej, co pozwala studentom zrozumieć wyzwania zdrowotne na skalę światową i znaleźć sposoby ich rozwiązania.
ODPOWIEDZ