Studia

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
Awatar użytkownika
CzikCzik
Posty: 43
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:02

Studia

Post autor: CzikCzik »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio ... 320,54,259
a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Studia

Post autor: Kaja »

Studia studiami, ale warto też przyłożyć się do nauki języków obcych, bo pracodawcy zwracają coraz większą uwagę na ich znajomość. W ostatnich latach popularna stała się nauka języka szwedzkiego. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/szwedzki możecie zapoznać się z ofertą działającej już od wielu lat na rynku szkoły językowej Profi Lingua, która właśnie takie kursy oferuje. Polecam ;)
Awatar użytkownika
Dorian
Posty: 37
Rejestracja: 12 mar 2020, 21:39

Re: Studia

Post autor: Dorian »

Jasne, że studia zaoczne nie są gorsze niż dzienne, u mnie na WWSH poziom jest naprawdę wysoki, a kadra wymagająca. Absolutnie na to nie narzekam, bo nie studiuję dla samego dyplomu, a zdobycia wiedzy. Wybrałem zarządzanie, ponieważ jest to kierunek przydatny względem zatrudnienia praktycznie w każdej branży, ale polecam zapoznać się z pełną ofertą uczelni: https://wwsh.edu.pl/ . Dziennikarstwo albo pedagogika to także ciekawe wydziały i myślę, że po ich ukończeniu ze znalezieniem pracy też nie powinno być problemu.
Awatar użytkownika
kixia
Posty: 55
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:56

Re: Studia

Post autor: kixia »

jak szukacie dobrej uczelni medycznej w stolicy to zdecydowanie polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną :) sama jestem ich studentką od 2 lat :) zdecydowałam się na fizjoterapię i już teraz wiem, ze własnie to chce robić w przyszłości :) wysoki poziom, ciekawe zajęcia, niewygórowane czesne. Nowoczesna uczelnia z tradycjami,
Awatar użytkownika
mam_to
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:41

Re: Studia

Post autor: mam_to »

Ja studiuję zaocznie na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Warszawie komunikację społeczną i PR https://vizja.pl/studia-wyzsze/komunika ... ,ws57.html a do tego pracuję zawodowo. Prowadzę social media dla dwóch firm, więc zbieram doświadczenie. I studia i praca są super zajmujące
Awatar użytkownika
krawcowa
Posty: 4
Rejestracja: 03 cze 2020, 10:27

Re: Studia

Post autor: krawcowa »

Najważniejsze to chcieć się uczyć,wszystko inne przyjdzie samo.Chcąc skończyć studia podyplomowe,warto zajrzeć na stronę firmy zajmującej się szkoleniami i szeroko rozumianą edukacją https://edu-consulting-szkolenia.pl/
Firma powstała w 2013 roku,zajmuje się kształceniem osób dorosłych przy wykorzystywaniu nowatorskich rozwiązań programowo-metodycznych.Dysponują młodą, ale ambitną i wykształconą kadrą,która chętnie pomaga i wspiera studentów.
Awatar użytkownika
Evelyn
Posty: 26
Rejestracja: 29 sty 2020, 12:46

Re: Studia

Post autor: Evelyn »

mam_to pisze: ↑14 cze 2020, 9:28 Ja studiuję zaocznie na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Warszawie komunikację społeczną i PR https://vizja.pl/studia-wyzsze/komunika ... ,ws57.html a do tego pracuję zawodowo. Prowadzę social media dla dwóch firm, więc zbieram doświadczenie. I studia i praca są super zajmujące
o to Tobie super się poszczęściło, że pracujesz i studiujesz to co Ciebie interesuje i chcesz się dalej w tym rozwijać. Mało komu się to udaje, ja studiowałam jedno, pracuje w zupełnie innej branży. Nie żałuję studiów, ale do tej pracy nie są mi potrzebne

certyfikat jakości iso 9001
Awatar użytkownika
Noklis
Posty: 45
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:30

Re: Studia

Post autor: Noklis »

Ja natomiast mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę Wyższą Szkołę Zarządzania i Przedsiębiorczości https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/ zarówno jeśli chodzi o studia I i II stopnia, ale również studia podyplomowe. Przede wszystkim stawiają na skuteczne zarządzanie, dobrze prowadzone zajęcia i wiele konkretnej wiedzy i umiejętności, które przydają się w późniejszej pracy m.in w marketingu, pedagogice, czy zarządzaniu. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że dasz nam znać jak już podejmiesz ostateczną decyzję :)
Awatar użytkownika
welma
Posty: 53
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:46

Re: Studia

Post autor: welma »

No szkoda, że na zakup podręczników na studia nie ma takiej https://www.nowaera.pl/dladyrektora/zam ... -dotacyjne dotacji. Byłoby to duże uproszczenie, ale ważne, że chociaż uczniowie innych szkół mogą na to liczyć. Jak dla mnie to jest to po prostu bardzo dobre wsparcie dla rodzin wielodzietnych i biedniejszych .
Awatar użytkownika
orulaa
Posty: 26
Rejestracja: 12 lis 2019, 6:07

Re: Studia

Post autor: orulaa »

ooo kixia ja też znam i polecam MUM :) Jestem tu na pielęgniarstwie, uważam, ze mają tu bardzo wysoki poziom i naprawdę świetnie przygotowują studentów do praktycznego wykonywania zawodu. dużo zajęć praktycznych w świetnie wyposażonych placówkach medycznych.
napelka

Re: Studia

Post autor: napelka »

Wiele kierunków studiów ma dzisiaj wzięcie.Pręznie rozwijajacy sie biznes będzie cały czas potrzebował nowych sił i pomysłów .Na przykład taki kierunek studiów - zarządzanie marketingiem moim zdaniem ma bardzo dużą rację bytu a osoby je kończące mają szanse na dobra pracę.Młodzi ludzie dość często myślą w sposób pragmatyczny wybierając kierunek studiów - co mnie wcale nie dziwi.
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 394
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:49

Re: Studia

Post autor: kicia »

Ja myślę, że warto pójść w kierunku elektroniki i postawić na przykład na lepszy laptop. Zanim wybierzecie to sprawdźcie portal https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3694616.html gdzie traficie na wiele wyjątkowy propozycji, jak HP, Dell czy Thinpad i od razu poznacie recenzje. Na studiach każdemu przydaje się laptop.
Awatar użytkownika
bylska
Posty: 103
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: Studia

Post autor: bylska »

Ja zdecydowałam się na informatykę, bo wiem że po takim kierunku bez problemu znajdę pracę w zawodzie. Przejrzałam oferty różnych uczelni, ale ostatecznie zdecydowałam się na https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-stu ... formatyka/ i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru.
hańcia

Re: Studia

Post autor: hańcia »

No właśnie ja sprawdzam, jak w Warszawie mają się studia logistyka . Mój brat zamiaruje pójść, a ja muszę mu w tym pomóc. W końcu wiem, że nie jest łatwo w tym, ale jednak jak dużo można na tym zarobić... Po studiach się całe prace koordynuje. A za to zarobki nie są wcale małe, mówię Wam szczerze.
liluś

Re: Studia

Post autor: liluś »

Moje dziecko chce iść na studia ponieważ lubi się uczyć . Teraz najważniejszym momentem będzie dla niej zdanie matury. Zamówiłam dla niej podręczniki do nauki w domu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-matematyka-2021 . To książka " Matematyka. Repetytorium. Matura. Zakres podstawowy " . Zawiera ona komplet informacji wymaganych na maturze w zakresie podstawowym: teorię, zadania, arkusze z kluczem odpowiedzi; znajduje się tu także system inteligentnych powtórek.
Łucja

Re: Studia

Post autor: Łucja »

Ja skończyłam administrację biznesu, szybko znalazłam pracę i jestem bardzo zadowolona z wyboru kierunku studiów. Co do konkretów to kończyłam Wyższą Szkołę Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie pod Warszawą https://wsge.edu.pl/pl/studia-i-stopnia Mega dobra uczelnia, zdecydowanie mogę wam ją doradzić.
kamuś

Re: Studia

Post autor: kamuś »

Jestem obecnie na studiach i nie wyobrażam sobie nauki bez odpowiedniego sprzętu komputerowego . Korzystam z laptopa ASUS ExpertBook P2451FA P2451FA-EB0117RBM7R , który kupiłam w tym sklepie tutaj https://itnes.pl/ . Sercem laptopa jest układ CPU i5-10210U dziesiątej generacji .Wyposażony jest w podstawowy układ graficzny Intel UHD for 10th Gen Intel Processors.
wiśniata

Re: Studia

Post autor: wiśniata »

napelka pisze: ↑23 wrz 2020, 9:59 Wiele kierunków studiów ma dzisiaj wzięcie.Pręznie rozwijajacy sie biznes będzie cały czas potrzebował nowych sił i pomysłów .Na przykład taki kierunek studiów - zarządzanie marketingiem moim zdaniem ma bardzo dużą rację bytu a osoby je kończące mają szanse na dobra pracę.Młodzi ludzie dość często myślą w sposób pragmatyczny wybierając kierunek studiów - co mnie wcale nie dziwi.
Dużo jest ciekawych kierunków po których można mieć dobrą pracę. Jak studiujecie już to cloud academy może wam pomóc ogarnąć wiele rzeczy. Fajny system i dla nauczycieli i dla uczni.
Bożenka

Re: Studia

Post autor: Bożenka »

liluś pisze: ↑27 sty 2021, 21:21 Moje dziecko chce iść na studia ponieważ lubi się uczyć . Teraz najważniejszym momentem będzie dla niej zdanie matury. Zamówiłam dla niej podręczniki do nauki w domu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-matematyka-2021 . To książka " Matematyka. Repetytorium. Matura. Zakres podstawowy " . Zawiera ona komplet informacji wymaganych na maturze w zakresie podstawowym: teorię, zadania, arkusze z kluczem odpowiedzi; znajduje się tu także system inteligentnych powtórek.
Myślę, że doskonałym uzupełnieniem nauki z książek są kursy maturalne oraz regularne robienie zadań maturalnych i testowanie swojej wiedzy poprzez arkusze maturalne z lat poprzednich. Swojemu synowi sprawiłam taki zestaw z biologii i w zeszłym roku zdał znakomicie maturę, mimo lockdownu i zdalnej nauki w klasie maturalnej. Jestem z niego bardzo dumna. No i też z siebie - bo podjęłam dobrą decyzję.
łakoma

Re: Studia

Post autor: łakoma »

W szkole średniej mieliśmy spotkanie z pewną Panią, która po krotce przedstawiła nam możliwości studiowania kierunków medycznych na kilku uczelniach. Dla mnie najlepszą wydaje się Mazowiecka Uczelnia Medyczna , na której można studiować również pielęgniarstwo, wybrany przeze mnie kierunek.
Zdzisław

Re: Studia

Post autor: Zdzisław »

Czy są tutaj osoby zainteresowane wstąpieniem do policji? Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym Wam polecić bardzo interesujący portal - https://www.rekrutacja-do-policji.pl/ testy do policji , na którym znajdziecie porady związane z testami do policji oraz materiały do nauki. W razie pytań, wszelkie informacje macie na stronie.
rozek

Re: Studia

Post autor: rozek »

Jeśli zależy wam na jakościowej edukacji, a podejmujecie na co dzień pracę, to moim zdaniem warto zajrzeć pod ten link https://ult.edu.pl/studia-online/ gdzie bezproblemowo znajdziecie jakościowe studia online. Moim zdaniem warto przejrzeć taką ofertę, bo rzadko się zdarza aby móc swobodnie łączyć pracę z etatem.
Kasandraa

Re: Studia

Post autor: Kasandraa »

Jeśli ktoś nie jest zdecydowany na studia, to może spróbować z nauką w szkole policealnej https://www.collegium.com.pl/ Program nauczania obejmuje liczne zajęcia praktyczne, które pozwalają studentom zdobyć praktyczne umiejętności niezbędne w pracy medycznej.
ODPOWIEDZ