Studnia

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
alanka

Studnia

Post autor: alanka »

No właśnie ja szukam kogoś, kto mi te studnię głębinową założy, ale jak na razie bez większych rezultatów. Firmy się albo migają, albo mają taki cennik przez koronawirusa, że po prostu ręce opadają. Ogólnie wiem tylko , że sklep Watermark ma nadal w ofercie tanie elementy takie jak pompa głębinowa i u nich mogę je śmiało kupić. Na pewno mają polskie marki, a to przecież ważne.
Janosik

Re: Studnia

Post autor: Janosik »

Woda w moim regionie niestety jest dość mocno zanieczyszczona żelazem. Długo zastanawiałem się, jakie urządzenie wybrać, by skutecznie je usunąć. Wielką pomocą okazał się dla mnie artykuł na https://budynkowo.pl/news/jaki-odzelaziacz/ który dokładnie opisuje rodzaje odżelaziaczy.
antośkaa

Re: Studnia

Post autor: antośkaa »

Zawsze też można jednak postawić na energooszczędny podgrzewacz wody . Ogólnie z tego co słyszałam to urządzenia jakie można tutaj kupić wyróżniają się wysoką jakością i dodatkowo też można je kupić w atrakcyjnej cenie
rorek

Re: Studnia

Post autor: rorek »

Jeśli rozważacie zakup pompy ale jesteście laikami w temacie i chcielibyście się doszkolić w tej materii, to warto zajrzeć na tę stronę: https://www.dambat.pl/blog/jak-zabezpie ... eciazeniem . Nie dość, że znajdziecie merytoryczne treści, to w dodatku można tam zakupić świetnej jakości pompy głębionowe w bardzo dobrych cenach.
gośkaa

Re: Studnia

Post autor: gośkaa »

Moim zdaniem bardzo dobrym wyborem są też jednak pompy, które można kupić w https://www.pedrollopolska.pl/ . Z tego co słyszałam to ich wykonanie jest bardzo staranne, dodatkowo nie powodują one również wibracji co jest też ważne
ODPOWIEDZ