Szkolenia

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
human

Szkolenia

Post autor: human »

Sama zastaawiam się, jakie szkolenia można robić i co nam może odpowiadać. I dlatego sprawdzam coś takiego jak zapobieganie konfliktom , bo jak wiadomo, o kłótnie w pracy nie jest wcale trudno. Dlatego warto umieć im zapobiegać. Co wy na to ? Jakie mamy wskazówki?
pitterty

Re: Szkolenia

Post autor: pitterty »

W sumie ja to mam problem z kredytem na szkolenie, potem pomyśli się o reszcie. I dlatego mam nadzieję, że uda mi się co nieco w tym temacie ogarnąć. Unieważnienie umowy WIBOR to jeden z elementów, jaki musze sprawdzić. Akurat może się udać, co sądzicie ?
karaluszkaaa

Re: Szkolenia

Post autor: karaluszkaaa »

U mnie na przykład szkolenia sa naprawdę różne i ja mam świadomość, że dobrze, jeśli mamy na oku coś solidnego, co nam odpowiada. I sprawdzam coś takiego jak zgrzewanie rur szkolenia . Mam nadzieję, że to mnie do czegoś zaprowadzi.
antośka

Re: Szkolenia

Post autor: antośka »

Akurat ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym by postawić na kurs sep 1kv . Jeśli chodzi o szkolenia tutaj to są one naprawdę bardzo wartościowe, dodatkowo też co do kosztów to nie należą one do zbyt wygórowanych.
pestkaa

Re: Szkolenia

Post autor: pestkaa »

Fajną sprawą przykładowo dla mnie jest kurs fryzur warszawa , bo specjalizuje się w tym zakresie i chcę pogłębiać swoją wiedzę. Jak chodzi o mnie to teraz planuję przykładowo zgłosić się do firmy Provoque , która oferuje tego typu szkolenia.
doznualnoo

Re: Szkolenia

Post autor: doznualnoo »

No dobrze, a jakie szkolenia dla menadżerów możecie mi ogólnie polecić? Dodam, ze nie znam się na tym jakoś specjalnie i dlatego właśnie sobie muszę na tym się skupić. Wiecie, niemniej jednak to ważne, by działać odpowiednio i mieć dobre wskazówki.
elkaa

Re: Szkolenia

Post autor: elkaa »

Czy poznaliście już może normy budowlane spis ? Właśnie nie tak dawno natrafiłam na ofertę tej firmy i z tego co widziałam to jest ona bardzo korzystna, dodatkowo też obsługa z wielkim zaangażowaniem podchodzi do spraw klientów.

ryngraf matki boskiej częstochowskiej
ODPOWIEDZ