Pogoda a podróż

Byłeś na wyjeździe i możesz polecić dobry hotel? Wiesz, gdzie kupić dobrą, tanią walizkę? Podziel się wiedzą!
JaninaJaśka

Pogoda a podróż

Post autor: JaninaJaśka »

Kocham góry i długie spacery po nich. Niestety to się często wiąże z utratą zdrowia a nawet życia. Oczywiście chodzi tu o pogodę. Dzisiejsze czasy są jakie są. Nagłe nawałnice i burze oraz mocne opady. Mi pomaga mapa opadów online. Kilka razy już mi uratowała skórę. Strona podana powyżej zawiera też wykaz burz oraz siły i kierunku wiatru w całej Polsce i nie tylko. Warto dla swojego zdrowia i życia zadbać o to, żeby sprawdzić jaka pogoda jest za góra na, którą zmierzamy.
Awatar użytkownika
jakub
Posty: 53
Rejestracja: 02 wrz 2019, 6:51

Re: Pogoda a podróż

Post autor: jakub »

Nie straszna żadna pogoda jak jesteś dobrze przygotowany i masz sprawny środek transportu, ja własnie o nim myślę i mam dylemat i to spory 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Awatar użytkownika
monia
Posty: 70
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:27

Re: Pogoda a podróż

Post autor: monia »

Pogoda nie ma znaczenia jak podróżujesz samochodem, dlatego ja mam w planach wynajem samochodu w tej wypożyczalni https://www.instagram.com/comfortcar.pl/ . Sprawdziłam już ich warunki i ofertę i wydaje mi się bardzo korzystna
Stachu

Re: Pogoda a podróż

Post autor: Stachu »

Przygotowując się do podróży do Słowenii, nie można przeoczyć konieczności zakupu winiety. Wszystkie niezbędne informacje na temat tego, gdzie i jak ją nabyć, są dostępne na stronie https://turbo.art.pl/jak-i-gdzie-kupic- ... a-slowenie i winiety są dostępne w różnych opcjach czasowych, co pozwala dostosować zakup do indywidualnych potrzeb podróżnych.
adam.plawecki

Re: Pogoda a podróż

Post autor: adam.plawecki »

Czy są tutaj osoby, które mają w planach wyjazd do Poznania? Jeżeli tak, to polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i najlepszego Hotel Poznań Włoski - Hotel Poznań u. 28 czerwca 1956 .
ODPOWIEDZ