Strona 1 z 1

Depilacja laserowa w elite.waw.pl

: 10 lip 2020, 4:05
autor: filipina-67
Cześć. Chciałabym zapisać się na zabieg depilacji laserowej. Mam na oku klinikę elite.waw.pl, ale dobrze by było, gdybyście wyrazili swoją opinię na jej temat. Korzystaliście z ich usług? Polecacie?

Re: Depilacja laserowa w elite.waw.pl

: 14 lip 2020, 7:13
autor: placyda_63
Zdecydowanie polecam. Miałam u nich robiony zabieg usuwania cellulitu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Pełen profesjonalizm ze strony lekarzy, jak i obsługi. Do tego atrakcyjne ceny i przystępne terminy :)

Re: Depilacja laserowa

: 31 lip 2020, 9:34
autor: liska
Warto zawsze sprawdzić jakim urządzeniem wykonywana jest taka depilacja. Tutaj http://jadoreinstytut.com/depilacja-laserowa oferują zabiegi depilacji laserowej Soprano Ice. Jest ona skuteczna i może być wykonywana nawet latem. Pomyślcie nad takim rozwiązaniem. Można bowiem w ten sposób trwale usunąć niechciane owłosienie. Salon J'ADORE INSTYTUT mieści się w Krakowie.

Re: Depilacja laserowa w elite.waw.pl

: 17 kwie 2021, 14:19
autor: Pyna
Fajna sprawa, no ale też trochę to kosztuje, trzeba by było mieć odłożonych trochę pieniędzy. Może tu też zainteresować was depilacja woskiem, ja właśnie najczęściej sobie taką robię, już się do tego przyzwyczaiłam. Na stronie https://www.ceneo.pl/Depilacja/Rodzaj:Woski.htm można znaleźć w dobrej cenie woski, polecam spróbować.

Re: Depilacja laserowa w elite.waw.pl

: 26 kwie 2021, 13:52
autor: krał
Pyna pisze: ↑17 kwie 2021, 14:19 Fajna sprawa, no ale też trochę to kosztuje, trzeba by było mieć odłożonych trochę pieniędzy. Może tu też zainteresować was depilacja woskiem, ja właśnie najczęściej sobie taką robię, już się do tego przyzwyczaiłam. Na stronie https://www.ceneo.pl/Depilacja/Rodzaj:Woski.htm można znaleźć w dobrej cenie woski, polecam spróbować.
Moim zdaniem bardzo dobrymi zabiegami są depilacje laserowe lub epilacje. Jeśli szukacie miejsca na poziomie to rozejrzyjcie się po Krakowie.

Re: Depilacja laserowa w elite.waw.pl

: 31 paź 2021, 8:26
autor: gośka
Jeśli interesuje was medycyna estetyczna to jak najbardziej mogę polecić wam Nl Clinic. Byłam tutaj właśnie niedawno na depilacji i szczerze mówiąc dla mnie jest to najlepsze miejsce, dodatkowo pracują tutaj osoby z wielkim doświadczeniem, więc naprawdę dobrze wykonują swoją pracę

Re: Depilacja laserowa w elite.waw.pl

: 11 kwie 2024, 14:46
autor: cloee
Skoro interesuje was depilacja laserowa, to możecie zgłosić się w tym kierunku do gabinetu https://laserowewow.pl/depilacja-laserowa-light-sheer/ - ponieważ tam przeprowadzają zabiegi bardzo dokładnie i z całkowitą skuteczności. W dodatku przyjemna u nich panuje atmosfera i można czuć się u nich bezpiecznie.