Strona 1 z 1

Odzież medyczna

: 03 sty 2021, 3:01
autor: sławomierz-98
Witam wszystkich.
Zamawiał ktoś z was odzież medyczną z oferty modus.com.pl? Jestem zainteresowany, ale najpierw chciałbym dowiedzieć się nieco więcej na temat jakości i wszystkiego tego, co warto mieć na uwadze.

Re: Odzież medyczna

: 11 sty 2021, 6:11
autor: Dalgur
Do szpitala, w którym pracuję, Modus zawsze dostarcza koszule operacyjne. Na pewno inne produkty też, w zależności od potrzeb, ale z tego, co wiem, to jest to najlepsza firma z najkorzystniejszą ofertą. Zdecydowanie warto wziąć ich pod uwagę.

Re: Odzież medyczna

: 24 paź 2021, 15:14
autor: mia-ń
Jestem stomatologiem dziecięcym i wiem jak ważne jest to, aby moi mali pacjenci zawsze czuli się u mnie komfortowo. Jedną z rzeczy, które świetnie rozładowują atmosferę już na starcie, jest… kolorowy fartuch! Tak, dokładnie :) Ostatnio wystąpiłam w takim fartuchu https://www.salus-med.pl/pl/zwierzatka/ ... 3-dekolt-u i dzieciaki były zachwycone - od razu widziałam,że mniej się boją i stresują wizytą u dentysty.

Re: Odzież medyczna

: 25 paź 2021, 10:21
autor: kamila_99
zgadzam się, szczególnie jak pracuje się z dziećmi, to warto zadbać o estetyczne i miłe dla oka fartuchy dla lekarzy, żeby wprowadzić miłą atmosferę w gabinecie. To niby taka mała rzecz, ale potrafi sporo zmienić. Na szczęście w sklepach medycznych można teraz dostać różne modele a nie tylko całe białe czy zielone fartuchy.

Re: Odzież medyczna

: 01 sty 2024, 18:53
autor: kicia
Szczerze mówiąc, niedawno sama szukałam solidnego źródła, gdzie mogłabym nabyć profesjonalną odzież medyczną w rozsądnych cenach. Przyjaciółka poleciła mi sklep https://cocomed.eu/spodnie-damskie-joggery-pink-a-boo/, twierdząc, że mają szeroki wybór. Wydaje się, że zdecyduję się tam złożyć zamówienie. Podzielcie się, gdzie zazwyczaj zamawiacie odzież tego rodzaju.